Silesion.PL

serwis informacyjny

Mikołajki w Betfan. Bonusy za najwyższe trafione kursy

Ho, ho, ho! Dziś są Mikołajki, więc zakłady bukmacherskie BETFAN nie mogły przegapić tej okazji, żeby nagrodzić najlepszych Graczy prezentami w ramach Radaru365!

Zagrajcie kupon za 29 zł. 3 najwyższe TRAFIONE kursy nagrodzone zostaną odpowiednio bonusami równowartości 100, 50 i 20 zł! 

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 06.12

2. Należy zawrzeć kupon za 29 zł. 

3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

4. Trzy najwyższe TRAFIONE kursy nagrodzimy odpowiednio bonusami równowartości 100, 50 i 20 zł.

5. Bonus zostanie przyznany 07.12

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.  Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania.

7.  Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.  BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy. Promocja nie łączy się z promocją powitalną – jeśli zagranie z radaru zostanie użyte do obrotu depozytem, zwrot nie zostanie przyznany

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023