Czytasz: Wchodzimy do mieszkania youtuberów

Wchodzimy do mieszkania youtuberów

Będą tu dzień i noc. Będą tu spać i….pracować. W Silesia City Center budują mieszkanie dla LittleMooonster96 oraz Stuu. Wchodzimy do niego jako pierwsi.

Mieszkanie na pasażu centrum handlowego? Tego jeszcze nie było. Przynajmniej w Polsce. Zbudować postanowiła je Silesia City Center (wcześniej odważyła się już zorganizować u siebie ślub). Jak będzie wyglądało? Galeria wszystko trzyma jeszcze w tajemnicy. Prace budowlane trwają na Placu Śląskim, a poczynania ekipy budowlanej, przed ciekawskimi spojrzeniami, kryją białe kotary.

Łóżka typu king size dla Youtuberów w SCC

Nam w piątek, jako jedynym, udało się wejść do środka. Przestrzeń podzielono na dwie. - W końcu lokatorów będzie dwóch – podkreślała ekipa, która zajmowała się akurat wyposażaniem salonu. Stanęła w nim spora czarna kanapa z pikowaniem zaznaczonym guzikami i fotel z tej samej serii. Było jasne biurko, nieduży przeszklony stolik i spory telewizor. W drugiej części mieszkania urządzono coś w rodzaju biura, dwa pozostałe pokoje to sypialnie. Do obu wniesiono już ogromne łóżka typu king size bed, szafki nocne i lustra.

Youtuberzy w Silesia City Center - Z on-line do real world

Kim są pierwsi w historii polskich centrów handlowych lokatorzy? To dwójka młodych gwiazd Youtuba: Agelika Mucha, znana jako LittleMooonster96 oraz Stuu, czyli Stuart Kluz Burton.

Zamieszkają w Silesii na całe dwa tygodnie. Po co? - Widzimy ich na ekranach naszych monitorów, teraz zobaczymy jak radzą sobie w świecie rzeczywistym – mówi Monika Pyszkowska, dyrektor Silesii. Dodaje, że w końcu dowiemy się, ile czasu youtuberzy poświęcają na aktywność przed kamerą i jak powstają ich filmiki oglądane przez setki tysięcy ludzi.

Łatwo nie będzie. Youtuberzy dostaną zadania

Ale to nie koniec. Gwiazdy internetu każdego dnia wcielać się będą...w pracowników Silesii. - Zobaczymy ich w roli pracowników punktu informacji, ochrony czy sklepów zlokalizowanych na terenie centrum. Będą nawet kelnerami w naszych restauracjach – zdradza Pyszkowska.

Jak w takiej roli odnajdzie się LittleMooonster96 , czyli królowa Snapchata opowiadająca o modzie, urodzie i swoim stylu życia? Jak z zadaniami poradzi sobie STUU, czyli Stuart Kluz Burton, zajmujący się na swoim kanale grami video?

Przekonamy się na własne oczy. Od 14 do 29 stycznia.

Czytaj więcej