Relacja

Wchodzimy do mieszkania youtuberów

Będą tu dzień i noc. Będą tu spać i….pracować. W Silesia City Center budują mieszkanie dla LittleMooonster96 oraz Stuu. Wchodzimy do niego jako pierwsi.

Mieszkanie na pasażu centrum handlowego? Tego jeszcze nie było. Przynajmniej w Polsce. Zbudować postanowiła je Silesia City Center (wcześniej odważyła się już zorganizować u siebie ślub). Jak będzie wyglądało? Galeria wszystko trzyma jeszcze w tajemnicy. Prace budowlane trwają na Placu Śląskim, a poczynania ekipy budowlanej, przed ciekawskimi spojrzeniami, kryją białe kotary.

Łóżka typu king size dla Youtuberów w SCC

Nam w piątek, jako jedynym, udało się wejść do środka. Przestrzeń podzielono na dwie. - W końcu lokatorów będzie dwóch – podkreślała ekipa, która zajmowała się akurat wyposażaniem salonu. Stanęła w nim spora czarna kanapa z pikowaniem zaznaczonym guzikami i fotel z tej samej serii. Było jasne biurko, nieduży przeszklony stolik i spory telewizor. W drugiej części mieszkania urządzono coś w rodzaju biura, dwa pozostałe pokoje to sypialnie. Do obu wniesiono już ogromne łóżka typu king size bed, szafki nocne i lustra.

Youtuberzy w Silesia City Center - Z on-line do real world

Kim są pierwsi w historii polskich centrów handlowych lokatorzy? To dwójka młodych gwiazd Youtuba: Agelika Mucha, znana jako LittleMooonster96 oraz Stuu, czyli Stuart Kluz Burton.

Zamieszkają w Silesii na całe dwa tygodnie. Po co? - Widzimy ich na ekranach naszych monitorów, teraz zobaczymy jak radzą sobie w świecie rzeczywistym – mówi Monika Pyszkowska, dyrektor Silesii. Dodaje, że w końcu dowiemy się, ile czasu youtuberzy poświęcają na aktywność przed kamerą i jak powstają ich filmiki oglądane przez setki tysięcy ludzi.

Łatwo nie będzie. Youtuberzy dostaną zadania

Ale to nie koniec. Gwiazdy internetu każdego dnia wcielać się będą...w pracowników Silesii. - Zobaczymy ich w roli pracowników punktu informacji, ochrony czy sklepów zlokalizowanych na terenie centrum. Będą nawet kelnerami w naszych restauracjach – zdradza Pyszkowska.

Jak w takiej roli odnajdzie się LittleMooonster96 , czyli królowa Snapchata opowiadająca o modzie, urodzie i swoim stylu życia? Jak z zadaniami poradzi sobie STUU, czyli Stuart Kluz Burton, zajmujący się na swoim kanale grami video?

Przekonamy się na własne oczy. Od 14 do 29 stycznia.

Czytaj więcej

Napisz do autora m.nykiel@silesion.pl
Zmiana kategorii na: Europejski Kongres MŚP