Czytasz: Spłonął w samochodzie. Śledztwo trwa

Spłonął w samochodzie. Śledztwo trwa

Dementujemy: śledztwo nie zostało umorzone

Nie potwierdzają się informacje portalu gazeta.pl, jakoby prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie mężczyzny, który spłonął przywiązny do siedzenia w samochodzie marki Renault.

Gazeta pisze: „Po zapoznaniu się ze sprawą prokuratura umorzyła śledztwo. Jej zdaniem mężczyzna popełnił samobójstwo. - Z relacji jego bliskich wynika, że od pewnego czasu przeżywał kłopoty finansowe, miał myśli samobójcze - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie, Tomasz Ozimek w rozmowie z częstochowskim oddziałem Gazety Wyborczej.”

Tomasz Ozimek stanowczo zaprzecza, jakoby podawał komukolwek jakiekolwiek informacje dotyczące umorzenia sprawy. Ozimek zaprzecza także, że poinformował media, że mężczyzna, który spłonął w samochodzie miał kłopoty finansowe.

Przypominamy: W niedzielę o godz. 15:10 częstochowska policja otrzymała zgłoszenie o płonącym w lesie samochodzie. Po ugaszeniu pożaru okazało się, że na fotelu kierowcy siedział przymocowany łańcuchami do siedzenia człowiek. To najprawdopodobniej 40-letni mężczyzna, który był poszukiwany przez swoją rodzinę.

Czytaj więcej