Czytasz: Mecze Mistrzostw Europy U19. Jak zdobyć bezpłatne bilety?

Mecze Mistrzostw Europy U19. Jak zdobyć bezpłatne bilety?

Mistrzostwa Europy U19 rozgrywane będą stadionach w Zabrzu, Gliwicach i na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Wstęp bezpłatny, ale z biletem.

Reprezentacja Polski do lat 19 pod wodzą trenera Dariusza Dźwigały rozegra w dniach 4-10 października turniej rundy kwalifikacyjnej Mistrzostw Europy w swojej kategorii wiekowej. W grupie II biało-czerwoni zagrają na boiskach: Stadionu im. Ernesta Pohla – Arena Zabrze w Zabrzu, Stadionu Miejskiego w Gliwicach i naturalnie otwieranego po remoncie Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Gościć będą juniorskie drużyny narodowe: Białorusi, Irlandii Północnej i Niemiec.

Bilety na mecze turnieju rundy kwalifikacyjnej Mistrzostw Europy U19 rozgrywane na stadionach w Zabrzu, Gliwicach i na Stadionie Śląskim w Chorzowie będą bezpłatne.

Zamówienia grupowe – uwaga, powyżej 20 biletów na mecz! – można składać na adres e-mail: biletyu19@slzpn.katowice.pl

Szczegółowe informacje na temat biletów indywidualnych będą podane na stronie www.slzpn.katowice.pl w najbliższym czasie.

A oto terminarz i sposób kolportażu biletów:

4.10 godzina 12.00 – Arena Zabrze: Niemcy – Białoruś. Bilety dostępne w Podokręgu Zabrze jak i w kasie stadionu w dniu meczu.

4.10 godzina 16.00 – Stadion Miejski w Gliwicach: Irlandia Północna – Polska. Bilety po 100 dla każdego Podokręgu i Okręgu – według zamówień – oraz pozostałe w kasie stadionu w dniu meczu.

7.10 godzina 12.00 – Stadion Miejski w Gliwicach: Niemcy – Irlandia Północna. Bilety dostępne w Podokręgu Zabrze jak i w kasie stadionu w dniu meczu.

7.10 godzina 16.00 – Stadion Śląski: Polska – Białoruś. Na ten mecz przygotowano 30.000 wejściówek. Podokręgi i Okręgi – według zamówień – otrzymają nieograniczoną ilość biletów, aż do wyczerpania się pełnej puli. Do kas Stadionu Śląskiego w dniu meczu trafi 5000 wejściówek.

10.10 godzina 18.00 – Arena Zabrze: Polska – Niemcy. Bilety po 150 dla każdego Podokręgu i Okręgu – według zamówień – pozostałe w dniu meczu w kasie stadionu w dniu meczu.

10.10 godzina 18:00 Stadion Śląski: Białoruś – Irlandia Północna. Bilety tylko w kasie stadionu w dniu meczu.

 

Czytaj więcej