Czytasz: Mecz z Koreą na Śląskim? Nie kupujcie biletów, to fałszywki!

Mecz z Koreą na Śląskim? Nie kupujcie biletów, to fałszywki!

Najtańsze 340 złotych, najdroższe 650 zł. Aż tyle stracić można, jeśli kupimy bilety na marcowy mecz Polska-Korea. - Jeszcze nie są w sprzedaży – informuje PZPN.

Dla fanów piłki nożnej będzie nie lada gratką. Nic dziwnego, że za biletami na mecz towarzyski Polska - Korea Południowa, który pod koniec marca rozegra się na Stadionie Śląskim, niektórzy już zaczęli się rozglądać.

Ci, którzy trafili na stronę internetową sprzedającą bilety, mieli jednak dużego pecha. - To fałszywki, sprzedaż jeszcze nie ruszyła - mówią przedstawiciele PZPN-u.

Czytelnicy alarmują, że bilety kupić można na www.stubhub.pl. Po ile? Najtańsze kosztują 340 zł, w najlepszym miejscu zobaczymy zmagania biało-czerwonych za 650 zł. W poniedziałek o godz. 10 na stronie już widniały ikony „sprzedane”.

Przed kupnem takich biletów ostrzega już Stadion Śląski. Adam Pawlicki, przedstawiciel spółki zaznacza, że jedynym legalnym portalem z biletami na mecz 27 marca jest kupbilet.pl. Spółka sprawy nie zgłosiła jednak na policji. - Sprzedażą biletów zajmuje się PZPN – zaznacza Pawlicki.

Czytaj więcej