Czytasz: Polska czy Dania. Kto dziś wygra i gdzie oglądać mecz?

Polska czy Dania. Kto dziś wygra i gdzie oglądać mecz?

Mecz Polska - Dania w Kopenhadze już o godz. 20:45. Gdzie go oglądać?

Lider grupy E w eliminacjach do MŚ 2018, czyli "biało-czerwoni", zmierzy się 1 września z Danią. Spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe. Mecz Polska - Dania w Kopenhadze już o godz. 20:45. Gdzie go oglądać?

Polska - Dania transmisja TV na żywo

Mecz będzie można oglądać legalnie w otwartym Polsacie oraz w Polsacie Sport. Dostępny będzie także stream online. Aby zobaczyć mecz Polska - Dania w internecie, trzeba będzie wejść na stronę IPLA.TV.

Spotkanie jest dla reprezentacji Polski niezwykle ważne. W przypadku wygranej z Danią, a później z Kazachstanem (mecz odbędzie się 4 września na Stadionie Narodowym w Warszawie) Polacy mogą zapewnić sobie udział w przyszłorocznym mundialu, który odbędzie się w Rosji. W tych obliczeniach należy jednak uwzględnić potknięcie najgroźniejszego rywala - Czarnogóry (gra z Kazachstanem, a następne Rumunią).

Tabela grupy E eliminacji MŚ 2018 przed meczem Polska - Dania:

Jaka atmosfera panuje w naszej drużynie przed meczem? Zobaczcie wideo przed spotkaniem Polska - Dania:

Polska - Dania. Lewandowski o ataku pozycyjnym

W pierwszym meczu z Danią reprezentacja Polski ograniczyła się do kontrowania, tylko w jednym fragmencie wygranego 3:2 spotkania gospodarze potrafili zdominować swoich rywali. – Jednak pod względem ataków pozycyjnych rozwijamy się, wykonujemy to coraz lepiej. Jadąc do Kopenhagi na mecz z Danią musimy to potwierdzić – mówi Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski.

W piątek w Kopenhadze Polacy mogą być zmuszeni do powrotu do dawnych nawyków, choćby ze względu na to, że Duńczycy wolą dominować. Według Lewandowskiego mają do tego lepiej przygotowanych piłkarzy, w tym Christiana Eriksena, czyli głównego rozgrywającego. W eliminacjach MŚ ich średnia posiadania piłki (63%) jest wyższa od tej Polaków, w żadnym spotkaniu nie oddali inicjatywy. Jednak tak, jak w pierwszym starciu zlekceważyli kontrataki biało-czerwonych, teraz mogą zostać zaskoczeni przez rozwiniętą umiejętność utrzymywania się przy piłce.

Jaki będzie wynik meczu Polska - Dania? Przekonamy się już wieczorem. Bukmacherzy stawiają na Danię...

Polska - Dania. Zobacz zdjęcia z treningu przed meczem

Czytaj więcej