Czytasz: Ostatnie mecze Polaków. Mundial już blisko!

Ostatnie mecze Polaków. Mundial już blisko!

W czwartek mecz Polska - Armenia, a w niedzielę Polska - Czarnogóra.

Już w czwartek kolejny mecz biało-czerwonych w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Reprezentacja Polski wyjazdowe spotkanie z Armenią.

Mecz Polska-Armenia. Awans już blisko!

Mecz Polska - Armenia już 5 października. Polska gra na stadionie Hanrapetakan w stolicy Armenii, Erywaniu. Mecz biało-czerwonych z Armenią jest przedostatnim meczem eliminacyjnym kadry Adama Nawałki w grupie E. Po 8 spotkaniach Polska ma 19 punktów (na koncie 6 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka) i wyprzedza o trzy Czarnogórę i Danię. Awans jest więc na wyciągnięcie ręki!

Mecz Polska-Armenia. Kiedy mecz i gdzie oglądać?

Spotkanie Polska - Armenia będzie można oglądać w telewizji Polsat i Polsat Sport. Mecz w Erywaniu rozpocznie się o godz. 18:00. Relację live z meczu Polska - Armenia przeprowadzi również platforma ipla. Jednak tam, aby zobaczyć mecz Polska - Armenia, konieczne będzie uiszczenie płatności w wysokości 14,90 zł.

Mecz Polska-Czarnogóra. Kiedy mecz i gdzie oglądać?

Ostatni mecz grupowy Polaków to spotkanie z Czarnogórą. Polacy zakończą eliminacje u siebie, grać będą na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mecz Polska - Czarnogóra już w niedzielę 8 października. Rozpocznie się również o godzinie 18.00 i podobnie jak mecz Polska - Armenia, będzie go można śledzić w telewizji Polsat oraz w serwisie Ipla.

Gdzie oglądać w Katowicach?

City Pub Katowice,  Maja 23, Katowice, Polska

Piwiarnia Warki Katowice, Mariacka 6, Katowice, Polska

Absurdalna, Dworcowa 3, Katowice

Old Timers Garage, Jankego 132 , Katowice

Rebel Bar, Czecha 1 A, Katowice

Wściekły Pies PUB, Słowackiego 16, Katowice

Browariat, Francuska 11, Katowice

 

Czytaj więcej