Silesion.PL

serwis informacyjny

Mecz o Pokój! Legia Warszawa – Dynamo Kijów już 12 kwietnia

Legia Warszawa – Dynamo Kijow juz 12 kwietnia

Legia Warszawa – Dynamo Kijow juz 12 kwietnia

We wtorek, 12 kwietnia o godz. 20:30 na stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej zostanie rozegrany mecz charytatywny Legia Warszawa – Dynamo Kijów. 16-krotny mistrz Polski będzie gospodarzem pierwszego spotkania w ramach europejskiego cyklu „Mecz o Pokój!”, podczas którego będą prowadzone zbiórki i licytacje na rzecz poszkodowanych wojną w Ukrainie.

Ideą meczu jest dalsze zwrócenie uwagi społeczności międzynarodowej i świata sportu na cierpienie zwykłych ludzi i okrucieństwo wojny, która od lutego br. trwa za południowo-wschodnią granicą Polski. Będzie to premierowe spotkanie w ramach cyklu „Mecz o Pokój!”, w którym najbardziej utytułowana drużyna ukraińska zmierzy się z klasowymi zespołami z Europy.

Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów, kanałów możliwego wsparcia oraz wybranego celu zweryfikowanego przez klub, na jaki zostaną przeznaczone środki, będą opublikowane we wtorek.

Transmisja meczu będzie dostępna w TVP1, tvpsport.pl i aplikacji TVP SPORT.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023