Silesion.PL

serwis informacyjny

Mecz Gwiazd NBA na żywo w Canal+ Sport

To będzie jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu NBA – w najbliższy weekend w Spectrum Center w Charlotte zostanie rozegrany 68. NBA All-Star Game. Transmisję z Meczu Gwiazd oraz pozostałych wydarzeń NBA All-Star Weekend przeprowadzi Canal+ Sport.

Tegoroczny NBA All-Star Weekend rozpocznie się w nocy z piątku na sobotę Meczem Wschodzących Gwiazd. W spotkaniu młodych talentów wystąpią drużyny “Team USA” pod wodzą Kyrie Irvinga i “Team World” prowadzona przez Dirka Nowitzkiego. W składach znaleźli się między innymi Luka Doncić z Dallas Mavericks, Ben Simmons, z Philadelphia 76ers, czy Donovan Mitchell z Utah Jazz, który w ubiegłym sezonie został uznany za jednego z pięciu najlepszych debiutantów NBA.

  • Specjalny LINK do oferty wydarzeń związanych z NBA All Star
  • Specjalny LINK do akcji promocyjnej Nocne Granie

Ciekawie zapowiada się również noc z soboty na niedzielę, kiedy odbędą się konkursy rzutów za trzy punkty, konkurs wsadów oraz Skills Challenge. W tym ostatnim weźmie udział między innymi Luka Doncić, w Slam Dunk Contest będzie można zobaczyć Johna Collinsa, a w konkursie “trójek” wystąpi Stephen Curry.

Najważniejszym wydarzeniem NBA All-Star Weekend będzie oczywiście Mecz Gwiazd. Po raz drugi zostanie on rozegrany w innej formule niż znana przez wiele lat – mecz Wschód – Zachód. Naprzeciw siebie staną drużyny LeBrona Jamesa i Giannisa Antetokounmpo, czyli koszykarzy, którzy otrzymali największą liczbę głosów kibiców. W pierwszej piątce “Teamu LeBron” znaleźli się także Kevin Durant z Golden State Warriors, Kawhi Leonard z Toronto Raptors, James Harden z Houston Rockets i Kyrie Irving z Boston Celtics. “Team Gianni” to Joel Embiid z Philadelphia 76ers, Paul George z Oklahoma City Thunder, Stephen Curry z Golden State Warriors, Kemba Walker z Charlotte Hornets.

NBA All Star-Weekend – plan transmisji

Piątek,/sobota (15 / 16 lutego):
• 03:00 Mecz Wschodzących Gwiazd (Rising Stars) (Canal+ Sport)
komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

Sobota/niedziela (16 / 17 lutego):
• 01:00 Konkursy (All-Star Saturday Night) (Canal+ Sport)
studio: Paulina Czarnota-Bojarska,
komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
goście: Hubert Radke, Ewelina Kobryn

Niedziela/poniedziałek (17/18 lutego):
• 01:00 Mecz Gwiazd (NBA All-Star Game) (Canal+ Sport)
studio: Paulina Czarnota-Bojarska
komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński
goście: Waldemar Kijanowski

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).