Czytasz: Stadion Śląski mieni się w polskich barwach!

Stadion Śląski mieni się w polskich barwach!

Trwa mecz Polska-Słowenia. Cel jest jasny - ćwierćfinał.

Podczas Mistrzostw Europy 2017 Polacy mają za sobą trzy mecze w fazie grupowej. Wygrali dwa, 3:0 z Finlandią i 3:0 z Estonią. Niestety, przegrany był mecz otwarcia z Serbią 0:3. 

Dzisiejszy mecz to ciężki orzech do zgryzienia - Słowenia. Z rywalem tym podopieczni trenera Ferdinando de Giorgiego mierzyli się ostatnio podczas zgrupowania w Spale. Teraz wygrana gwarantuje im przejście do ćwierć finału. 

Zobacz zdjęcia z meczu POLSKA - SERBIA - ME Siatkarzy 2017

ME Siatkarzy 2017 - Gdzie obejrzeć mecz Polska - Słowenia 2017?

Na fanów sportowych emocji czeka również specjalna strefa kibica ulokowana na katowickim Rynku. Punkt będzie czynny od dzisiaj do końca mistrzostw. Oprócz transmisji meczów Polaków w strefie przewidziano szereg atrakcji – konkursy, koncerty oraz foodtrucki. Strefa pomieści do 2 tysięcy fanów.

Oprócz stref kibica ulokowanych w każdym mieście, mecze można oglądać również w telewizji. Transmisja z wydarzenia będzie nadawana w Polsacie i Polsacie Sport. Dodatkowo rozgrywkę będzie można obejrzeć również w aplikacji IPLA.

Mecze ME Siatkarzy 2017 można oglądać też w lokalnych pubach w Katowicach, m.in: 

City Pub - 3 maja 23, 40-097 Katowice

Wściekły Pies - Słowackiego 16, 40-094 Katowice

Warka - Mariacka 6, 40-001 Katowice

Red Pub - Słowackiego 29, 40-001 Katowice

City Rock - Chorzowska 9B, 40-959 Katowice


Mecz Polska - Słowenia odbędzie się dzisiaj w Tauron Arenie w Krakowie. Początek spotkania o godz. 20.30.


Trzydzieste Mistrzostwa Europy 2017 w piłce siatkowej rozpoczęły się 24 sierpnia i potrwają do 3 września. W tym roku za organizację - Lotto Eurovolley Poland 2017 odpowiada Polska. Mecze rozgrywają się w pięciu miastach – Gdańsku (Ergo Arena, Szczecinie (Azoty Arena), Warszawie (PGE Narodowy), Krakowie (Tauron Arena) i Katowicach (Spodek). 

Czytaj więcej