Silesion.PL

serwis informacyjny

MB Motors oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Polskiej Ligi Siatkówki

MB Motors oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Polskiej Ligi Siatkowki 2021

MB Motors oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Polskiej Ligi Siatkowki 2021

MB Motors, Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, został oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Polskiej Ligi Siatkówki. Umowa obowiązuje na sezon 2021/2022.

W ramach współpracy marka MB Motors będzie widoczna we wszystkich rozgrywkach zarządzanych przez Polską Ligę Siatkówki – PlusLidze, TAURON Lidze, TAURON 1. Lidze oraz Superpuchar Polski i TAURON Pucharach Polski.

– Bardzo się cieszę, że mamy nowego, tak dynamicznie rozwijającego się partnera – mówi Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – W trakcie sezonu czekają na nas setki wydarzeń sportowych, na które musimy docierać. Dzięki współpracy z MB Motors będziemy mieli wyjątkowy komfort, bezpieczeństwo i pewność, że zawsze dojedziemy na czas. Liczę, że to pierwszy krok we współpracy, która rozwinie się w kolejnych latach – dodaje.

Jednym z elementów objętych umową jest przekazanie przez MB Motors floty pojazdów Mercedes-Benz, które Polska Liga Siatkówki będzie wykorzystywała do realizacji swojej działalności. Znalazły się wśród nich modele GLB i Klasa A.

Jestem przekonany, że współpraca MB Motors z Polską Ligą Siatkówki to dobry krok – powiedział Marcin Kostrzewski, Brand Manager i Dyrektor Zarządzający MB Motors. – Od kilku lat jesteśmy aktywni w różnych obszarach działalności związanych z siatkówką, a teraz MB Motors dołącza do grona Partnerów PLS. Jest to doskonała okazja do zwiększenia rozpoznawalności MB Motors, aktywnego networkingu w gronie firm partnerskich oraz promocji samochodów Mercedes-Benz i grupy dealerskiej Emil Frey Polska.

Więcej o MB Motors:

MB Motors Sp. z o.o. to Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz z salonami w Piasecznie, Jankach k. Warszawy i Poznaniu, właściciel najnowocześniejszego w Polsce dealerstwa dedykowanego samochodom osobowym Mercedes-Benz w Jankach, przy al. Krakowskiej 5C.

Zakres usług oferowanych przez MB Motors obejmuje sprzedaż nowych samochodów osobowych i dostawczych Mercedes-Benz, sprzedaż samochodów używanych Mercedes-Benz Certified i odkup aut wszystkich marek, finansowanie i ubezpieczenia, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, likwidację szkód oraz sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów Mercedes-Benz.

Lokalizacje salonów i serwisów MB Motors Mercedes-Benz:
•    MB Motors Janki, samochody osobowe, al. Krakowska 5C, 05-090 Falenty.
•    MB Motors Piaseczno, samochody osobowe, ul. Puławska 34, 05-500 Piaseczno.
•    MB Motors Van ProCenter Janki, samochodyu dostawcze, al. Krakowska 5B, 05-090 Falenty.
•    MB Motors Poznań, samochody osobowe i dostawcze, ul. B. Krzywoustego 71.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023