27 października 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

MB Motors oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Polskiej Ligi Siatkówki

MB Motors, Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, został oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Polskiej Ligi Siatkówki. Umowa obowiązuje na sezon 2021/2022.

W ramach współpracy marka MB Motors będzie widoczna we wszystkich rozgrywkach zarządzanych przez Polską Ligę Siatkówki – PlusLidze, TAURON Lidze, TAURON 1. Lidze oraz Superpuchar Polski i TAURON Pucharach Polski.

– Bardzo się cieszę, że mamy nowego, tak dynamicznie rozwijającego się partnera – mówi Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – W trakcie sezonu czekają na nas setki wydarzeń sportowych, na które musimy docierać. Dzięki współpracy z MB Motors będziemy mieli wyjątkowy komfort, bezpieczeństwo i pewność, że zawsze dojedziemy na czas. Liczę, że to pierwszy krok we współpracy, która rozwinie się w kolejnych latach – dodaje.

Jednym z elementów objętych umową jest przekazanie przez MB Motors floty pojazdów Mercedes-Benz, które Polska Liga Siatkówki będzie wykorzystywała do realizacji swojej działalności. Znalazły się wśród nich modele GLB i Klasa A.

Jestem przekonany, że współpraca MB Motors z Polską Ligą Siatkówki to dobry krok – powiedział Marcin Kostrzewski, Brand Manager i Dyrektor Zarządzający MB Motors. – Od kilku lat jesteśmy aktywni w różnych obszarach działalności związanych z siatkówką, a teraz MB Motors dołącza do grona Partnerów PLS. Jest to doskonała okazja do zwiększenia rozpoznawalności MB Motors, aktywnego networkingu w gronie firm partnerskich oraz promocji samochodów Mercedes-Benz i grupy dealerskiej Emil Frey Polska.

Więcej o MB Motors:

MB Motors Sp. z o.o. to Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz z salonami w Piasecznie, Jankach k. Warszawy i Poznaniu, właściciel najnowocześniejszego w Polsce dealerstwa dedykowanego samochodom osobowym Mercedes-Benz w Jankach, przy al. Krakowskiej 5C.

Zakres usług oferowanych przez MB Motors obejmuje sprzedaż nowych samochodów osobowych i dostawczych Mercedes-Benz, sprzedaż samochodów używanych Mercedes-Benz Certified i odkup aut wszystkich marek, finansowanie i ubezpieczenia, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, likwidację szkód oraz sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów Mercedes-Benz.

Lokalizacje salonów i serwisów MB Motors Mercedes-Benz:
•    MB Motors Janki, samochody osobowe, al. Krakowska 5C, 05-090 Falenty.
•    MB Motors Piaseczno, samochody osobowe, ul. Puławska 34, 05-500 Piaseczno.
•    MB Motors Van ProCenter Janki, samochodyu dostawcze, al. Krakowska 5B, 05-090 Falenty.
•    MB Motors Poznań, samochody osobowe i dostawcze, ul. B. Krzywoustego 71.

0 0 Głosowania
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.
0
Prosimy o komentarz.x
()
x