Silesion.PL

serwis informacyjny

[wideo] MB Boxing Night 14: promotor wyrwał pas IBO Artjomsowi Ramlavsowi

MB Boxing Night 14 Grabowski wyrwal pas IBO Artjomsowi Ramlavsowi

MB Boxing Night 14 Grabowski wyrwal pas IBO Artjomsowi Ramlavsowi

Skandalem zakończyła się walka wieczoru gali MB Boxing Night 14 w Świeradowie-Zdroju. Po zakończeniu pojedynku Damiana Wrzesińskiego z Artjomsem Ramlavsem, ogłoszono zwycięstwo Łotysza na punkty: 95:94, 95:94, 96:95. Chwilę później zmieniono werdykt.

– Chciałbym, żeby państwo jeszcze zostali. Takiego numeru nie widziałem dawno, jeśli chodzi o światowe ringi. W tej chwili trwa liczenie kart. Jeden supervisor twierdzi, że wygrał zawodnik z narożnika niebieskiego, a drugi że z czerwonego. Dajcie nam chwilę, policzymy karty jeszcze raz. Spróbujmy opanować emocje – powiedział w ringu Mateusz Borek.

Werdykt zmieniono, jednak Artjoms Ramlavs nie zgadzał się na oddanie pasa, więc do akcji wkroczył Mariusz Grabowski, promotor grupy Tymex, który siłą wyrwał pas łotyszowi.

Przepraszam. Poniosły mnie emocje. Nie powinienem się tak zachować. Zawinił supervisor. Damy Łotyszowi rewanż. – napisał później an Twitterze Mariusz Grabowski.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024