Silesion.PL

serwis informacyjny

Mateusz Spysiński vs Jakub “Paramaxil” Frączek na gali Fame MMA 18

Mateusz Spysinski vs Jakub Paramaxil Fraczek na gali Fame MMA 18

Mateusz Spysinski vs Jakub Paramaxil Fraczek na gali Fame MMA 18

Mateusz Spysiński w końcu doczekał się swojego przeciwnika na gali FAME 18 – będzie nim Jakub “Paramaxil” Frączek, który już ma za sobą debiut w oktagonie. Na gali Fame 15 “Franio” brutalnie znokautował Frączka. Tym razem Paramaxil liczy na odmienny rezultat. Walka będzie przeprowadzona na zasadach MMA, trwająca 3 rundy po 3 minuty każda.

Paramaxil jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych twórców internetowych, znany ze swojego ciętego języka i specyficznego poczucia humoru. Przez długi czas na Twitchu był głównym źródłem dochodu dla Paramaxila. Jednak otrzymanie bana w tym serwisie bardzo wpłynęło na jego życie. Z kolei Mateusz Spysiński to jeden z najdłużej działających na YouTube i jednym z najpopularniejszych twórców commentary w Polsce.

 Pojdynek Łukasza “Mandzio” Samoń a Karola “Karolek” Dąbrowskiego zaplanowano na gale FAME 19. Gala FAME MMA 18 odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi, w sobotę 20 maja 2023

Karta walk gali FAME MMA 18

  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel*
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kacper „Crusher” Błoński
  • Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta Linkiewicz
  • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula – walka o pas
  • Michał Pasternak vs Piotr Szeliga
  • Dawid “Dzinold” Rzeźnik vs Robert “Sutonator” Pasut
  • Natan “Pierzasty” Marcoń vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Dominika Rybak vs Elizabeth “Lizi” Anorue
  • Mateusz Spysiński vs Jakub “Paramaxil” Frączek

*Zasady Main Eventu: jako pierwszy odbędzie się pojedynek Crusher vs Ferrari. Następnie, niezależnie od wyniku pierwszej walki, dojdzie do starcia Dubiel vs Ferrari. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy któryś z zawodników nie będzie zdolny do walki po nokaucie, kontuzji lub decyzji lekarskiej (wtedy walka Dubiel vs Ferrari odbędzie się na FAME 19).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024