Silesion.PL

serwis informacyjny

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Aiden “Likkleman” Henry na gali HIGH League 7: Grand Prix

Mateusz Mini Majk Krzyzanowski vs Aiden Likkleman Henry na gali HIGH League 7 Grand Prix

Mateusz Mini Majk Krzyzanowski vs Aiden Likkleman Henry na gali HIGH League 7 Grand Prix

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski, znany polski niskorosły zawodnik MMA, już po raz drugi będzie bronił pasa niskorosłych HIGH League. Walka odbędzie się w Krakowie, przed własną publicznością, w miejscu, gdzie Mini Majk zdobył swój poprzedni tytuł.

Jego przeciwnik, Aiden “Likkleman” Henry, to mistrz świata niskorosłych w boksie. Przeciwnicy już przekonali się o sile jego ciosów, między innymi poprzedni rywal Mini Majka, Salim Chiboub. W walkę z Likklemanem z pewnością nie będzie łatwo.

Pojedynek o pas niksorosłych odbędzie się 28 maja na gali High League 7 i z pewnością przyciągnie uwagę fanów sportów walki, szczególnie w Polsce, gdzie Mini Majk stał się prawdziwą gwiazdą. Będzie to kolejna szansa dla polskiego zawodnika, aby zaprezentować swoje umiejętności i pozostać na szczycie niskorosłych sportowców w MMA.

Karta walk HIGH League 7:

Ćwierćfinały HIGH League Grand Prix

  1. Marcin “El Testosteron” Najman
  2. Jakub “Japczan” Piotrowicz
  3. Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak
  4. Mariusz “Super Mario” Sobczak
  5. Jacek “Muran” Murański
  6. TBA
  7. TBA
  8. TBA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024