Silesion.PL

serwis informacyjny

Mateusz Borek u Romana Kołtonia o walce Adam Kownacki – Chris Arreola: “3-4 rundy”

Mateusz Borek w programie Romana Kołtonia na Youtube “Prawda Futbolu” powiedział, że przewiduje, że Adam Kownacki pokona Chrisa Arreolę przed czasem w 3 lub 4 rundzie (44:27 minuta w załączonym poniźej materiale wiedo). Mateusz Borek i Roman Kołtoń są ambasadorami marki ETOTO.

Walka Adam Kownacki – Chris Arreola to pojedynek wieczoru na gali w Nowym Jorku w Barclays Center na Brooklynie. Gala w nocy z 3 na 4 sierpnia (sobota/niedziela). Transmisja starcia Kownacki – Arreola w Polsacie i Polsacie Sport. Początek starcia ok. godziny 4.30-5.00 polskiego czasu

Borek w rozmowie z Kołtoniem powiedział -“Starcie dwóch pociągów. Obaj mają ofensywny styl, obaj zadają dużo ciosów. Na pewno to nie będzie taka walka jak z Tomkiem Adamkiem w Ontario. Arreola był po tylko jednej porażce i był faworytem z Tomkiem. Tomek go tam ograł techniką, sprytem, nogami.

Dzisiaj Arreola jest innym zawodnikiem. Przegrał dwa razy ze Stiverne’em, przegrał z Wilderem, dwa i pół roku przerwy, problemy zdrowotne, miał taki remis z Kassim, który nie był remisem…

Obaj mają takie style, które gwarantują fajerwerki. A te fajerwerki pewnie nie będą trwać dłużej niż 3-4 rundy. Adam jest w prime, Adam jest na fali, na pewno bije mocniej i jest mniej rozbity. To nie tak, że przekreślam Arreolę. Znajduję jego szansę minimalną w sztabie. Zmienił trenera na Joe Goossena, jednego z najlepszych trenerów amerykańskich i podobno coś przygotowali na Kownackiego.

Jadą dwa pociągi na ostro, będą jechać jednym torem. Zderzą się, ale ten polski pociąg będzie pociągiem twardszym, mniej naruszonym, mającym większą moc. Do 6. rundy Arreola powinien nam na deski paść” – mówił Mateusz Borek, dziennikarz Polsatu i promotor bokserski MB Promotions w rozmowie z Romanem Kołtoniem (Prawda Futbolu/YT).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023