Silesion.PL

serwis informacyjny

Mateusz Borek komentatorem Bundesligi w Canal Plus

Mateusz Borek i Michał Żewłakow dołączają do redakcji sportowej CANAL+! CANAL+ SPORT postanowił wykorzystać otwarte okienko transferowe i ściągnął na Al. Sikorskiego uznanych graczy. Do redakcji sportowej dołączają Mateusz Borek i Michał Żewłakow. Mecze niemieckiej ligi piłkarskiej pokazywane są w Canal+ od jesieni 2017 roku na mocy sublicencji pozyskanej od Eleven Sports. Canal+ transmituje po 2-3 mecze z każdej kolejki Bundesligi i skróty wszystkich spotkań, kontrakt będzie obowiązywał jeszcze przez najbliższy sezon.

Borek wykorzysta doskonałą znajomość realiów ligi niemieckiej i w każdej kolejce nowego sezonu skomentuje jedno spotkanie Bundesligi. Z kolei Żewłakow, na wyłączność dla CANAL+, będzie pracował w roli eksperta.

– Jestem niezwykle dumny, że tak wielkie nazwiska dołączają do redakcji sportowej Canal+. Ich doświadczenie, styl komentarza, eksperckość gwarantują najwyższy poziom. Witajcie na pokładzie, Panowie! – powiedział Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej Canal+

– Futbol poznałem od strony piłkarza, drużyny i dyrektora sportowego. Przyszedł czas na tę przyjemną stronę. Cieszę się, że będę to robił w miejscu, gdzie czuję, że wpłynąłem na szerokie wody. W stacji, która da mi możliwości rozwoju – ocenił 102-krotny reprezentant Polski Michał Żewłakow.

Borek wykorzysta znajomość realiów ligi niemieckiej i w każdej kolejce nowego sezonu skomentuje jedno spotkanie Bundesligi. Z kolei Żewłakow, na wyłączność dla Canal+, będzie pracował w roli eksperta.

– Dla mnie to powrót podwójnie sentymentalny. Do Canal+ i do Bundesligi. Skomentowałem dwadzieścia sezonów tych rozgrywek. Ostatnio bardzo mi brakowało ligi niemieckiej – nawet kiedy jej nie komentowałem, to oglądałem po sześć meczów w każdej kolejce. Cieszę się, że od września znowu będę mógł usiąść przed mikrofonem – podsumowuje Mateusz Borek.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024