Silesion.PL

serwis informacyjny

Masz bilet na mecz Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice? Nie płacisz za podróż

fot. ZTM

Kibice, którzy wybierają się na mecz Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej w Sosnowcu.

Mecz odbędzie się 1 kwietnia 2024 r. na Stadionie Piłkarskim w ArcelorMittal Park. Posiadacze biletów na to wydarzenie będą uprawnieni do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską. Z tego udogodnienia będzie można skorzystać 1 kwietnia w godzinach 12:00-24:00.

Zagłębie Sosnowiec obniża ceny biletów na mecz:

„Uwaga. W wyniku fatalnej sytuacji sportowej oraz podjętych rozmów z grupami kibicowskimi, obniżamy ceny biletów do końca tego sezonu Mamy więc dla Was kilka najważniejszych informacji:

▪︎ Ceny będą jednolite na wszystkie pozostałe 5 domowych spotkań, wliczając w to najbliższy mecz z GKS-em Katowice,
▪︎ Zniżka, obniżająca cenę biletów w przypadku zwiększonej frekwencji na dotychczasowych meczach Zagłębia w tym sezonie, wciąż obowiązuje,
▪︎ Cena biletu dla opiekuna na sektorze rodzinnym została obniżona do 10 złotych,
▪︎ Szczegółowe informacje odnośnie rekompensaty dla osób, które zdążyły do tej pory nabyć wejściówki na GKS, przekażemy w osobnym komunikacie
▪︎ Wszyscy karnetowicze, którzy zdecydują się w przyszłym sezonie przedłużyć abonament, będą mogły to zrobić na preferencyjnych warunkach, o których poinformujemy bliżej startu sprzedaży karnetów na kolejne rozgrywki” – poinformowało Zagłębie.

Ceny biletów na mecze Zagłębia Sosnowiec z GKS-m Katowice, Górnikiem Łęczna, Stalą Rzeszów i Miedzią Legnica

  • Trybuny A i C: normalne 30 zł, ulgowe 20 zł
  • Trybuna D: normalne 25 zł, ulgowe 15 zł
  • Trybuna B: normalne 20 zł, ulgowe 10 zł

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024