Czytasz: Maski karnawałowe dla dzieci [ŚCIĄGNIJ SZABLON i WYDRUKUJ]

Maski karnawałowe dla dzieci [ŚCIĄGNIJ SZABLON i WYDRUKUJ]

Żółwie Ninja? A może Batman? Mamy wzory masek do druku.

Przed nami karnawał 2018, czyli okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek wielkiego postu i oczekiwania na Wielkanoc.

Maski karnawałowe dla dzieci do druku

Karnawał to bale dla dorosłych, ale także dla dzieci. O ile maski karnawałowe dla dorosłych najlepiej kupić (najsłynniejsze są maski weneckie i maski z piórami), to maski karnawałowe dla dzieci można przygotować samemu. Na bal karnawałowy dla dziecka przyda się maska karnawałowa wydrukowana z gotowego szablonu.

Maski karnawałowe dla dzieci - szablony

Wśród postaci, w które lubią wcielać się dzieci, są oczywiście bohaterowie kreskówek czy postacie zwierząt. Mamy szablony masek karnawałowych dla dzieci gotowe do druku. Znajdziecie je poniżej. Wśród naszych wzorów masek na karnawał dla dziecka są chociażby słynne Wojownicze Żółwie Ninja. Są także maski karnawałowe z motywami psa i misia. Nasze maski karnawałowe do druku łatwo przygotować, na szablony nanieśliśmy wzory nacięcia. Wystarczą nożyczki i gotowe.

Maski karnawałowe - szablony do druku - Wojownicze Żółwie Ninja

 

Maski karnawałowe - szablony do druku - Miś i kot

 

Maski karnawałowe - szablony do druku - czacha

 

Maski karnawałowe - szablony do druku - Batman i Spiderman

 

Maski karnawałowe dla dzieci - szablony PDF

Maski w większej rozdzielczości można ściągnąć, klikając w link. Znajdziecie tu maski karnawałowe dla dzieci w formacie .PDF.

Czytaj więcej