Silesion.PL

serwis informacyjny

Marca: Gareth Bale odchodzi z Realu Madryt do Chin. Ma zarabiać 22 mln euro rocznie

Jak podaje hiszpańska Marca, napastnik Realu Madryt Gareth Bale ma podpisać kontrakt z chińską drużyną Super League Jiangsu Suning trzyletnią umowę.

Walijczyk zarobi 22 miliony euro na sezon. Pozostają tylko drobne szczegóły, aby transakcja została sfinalizowana. Bale nie jest częścią planów Zinedine Zidane na nadchodzący sezon, a agent Walijczyka, Jonathan Barnett, prowadził negocjacje z chińskim klubem w ostatnich tygodniach. Jiangsu jest własnością Suning Business Group, która nabyła 70-procentowy pakiet Interu Mediolan .W zeszłym sezonie Nerazzurri próbowali zwabić Lukę Modrica do Włoch, oferując mu ofertę dużych pieniędzy, która obejmowała przeprowadzkę do Chin przed przejściem na emeryturę.

Marca to hiszpańskie czasopismo sportowe, tabloid, dziennik wydawany od 21 grudnia 1938 w San Sebastiánie, obecnie w Madrycie. Pierwszym redaktorem gazety był Manuel Fernández-Cuesta Merelo.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023