Silesion.PL

serwis informacyjny

#MamSwójTyp – Andrzej Strejlau i Marcin Gortat w kampanii eWinner

Ambasador eWinner, Marcin Gortat analizuje dane statystyczne, a w razie problemów korzysta ze wsparcia doświadczonych ekspertów, takich jak Andrzej Strejlau. Obu panów zobaczycie w nowym spocie legalnego polskiego bukmachera eWinner!

Wideo zapowiada kampanię #MamSwójTyp. Zakłady bukmacherskie eWinner chcą dostarczać odpowiednią dawkę informacji, które pomogą podejmować ostateczne decyzje.

Andrzej Strejlau i Marcin Gortat w spocie zakładów bukmacherskich eWinner

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Andrzej Strejlau – polski piłkarz nożny i ręczny, trener obu dyscyplin, działacz sportowy i społeczny, komentator telewizyjny.

Marcin Gortat – polski koszykarz występujący na pozycji środkowego, reprezentant Polski. Jedyny Polak w historii NBA, który awansował do jej finału. Ambasador marki eWinner

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).