Silesion.PL

serwis informacyjny

Mamed Chalidow o Fame MMA: „To nie jest sport”

W wywiadzie dla Sportowe Fakty WP bardzo mocnych słowach o Fame MMA wypowiedziała się legenda mieszanych sztuk walki, Mamed Chalidow.

– Nie rozumiem fenomenu wulgaryzmu, braku szacunku, braku kultury. To zatraciło jakikolwiek sens. Rozumiem „trash-talking” tam gdzie są prawdziwi zawodnicy. Nie lubię tego, ale jeśli pewne granice nie są przekroczone, to jest to ok. Każdy sport wymaga dyscypliny i przede wszystkim szacunku. Na tym to polega i na tych wartościach też wychowuje się młodzież, która ma brać dobry przykład – powiedział Chalidow w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl – Nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat takich gal. Nie podoba mi się to i jest to bardzo słabe. To nie jest sport – dodał zawodnik, który w sobotę ponownie wystąpi na gali KSW.

Materiał wideo od 6:38

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author