Silesion.PL

serwis informacyjny

Małgorzata Lichwa w GKS-ie Katowice

Malgorzata Lichwa w GKS ie Katowice

Malgorzata Lichwa w GKS ie Katowice

Do składu GKS-u Katowice dołączyła młoda obrończyni z zespołu mistrzyń Polski.

Dwuletnią umowę z GKS-em Katowice podpisała obrończyni Małgorzata Lichwa. 19-letnia zawodniczka, która ma na swoim koncie występy w reprezentacji Polski do lat 17, reprezentowała w ostatnich latach aktualnego mistrza Polski TME SMS-u Łódź, a swój debiut w Ekstralidze zanotowała w wieku 16 lat i 346 dni. Małgorzata Lichwa w barwach łódzkiego klubu zanotowała łącznie 14 występów i 2 bramki.

To kolejna młoda zawodniczka z dużym potencjałem, jej transfer wpisuje się w filozofię naszego Klubu. Nasza nowa piłkarka ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski, a także w Ekstralidze. W naszym zespole wzmocni formację defensywną i cieszymy się, że będzie rozwijała swój talent właśnie w Katowicach – powiedziała trener zespołu Karolina Koch.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author