Czytasz: Makabra w Tychach. Znaleziono dwa ciała

Makabra w Tychach. Znaleziono dwa ciała

Nie żyje 33-latka i jej partner. Zwłoki mężczyzny znaleziono na torach.Jak doszło śmierci 32-latka i jego rok starszej partnerki. Ciało mężczyzny znalezione zostało w rejonie torowiska, natomiast kobiety w mieszkaniu. Szczegóły okoliczności śmierci młodych ludzi wyjaśni prowadzone śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

 W sobotę po godzinie 6.00 rano na torowisku przy trasie Kobiór-Tychy znalezione zostały zwłoki młodego mężczyzny. Policjanci na miejscu prowadzili czynności z udziałem prokuratora, który zarządził sekcję zwłok 32-latka. Kiedy funkcjonariusze poszli na ul. Dmowskiego do miejsca zamieszkania mężczyzny, w mieszkaniu znaleziono zwłoki młodej kobiety. Po czynnościach wykonanych w mieszkaniu, z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej oraz prokuratora, wstępnie można podejrzewać, że do śmierci 33-letniej kobiety mogły przyczynić się osoby trzecie.

Jak poinformowała asp. Barbara Kołodziejczyk, rzecznik policji w Tychach mężczyzna i kobieta mieszkali razem, wychowywali wspólnie dzieci. Szczegóły okoliczności śmierci młodych ludzi wyjaśni śledztwo. 

Czytaj więcej