Czytasz: Majówka w mieście? Sprawdź, gdzie się wybrać

Majówka w mieście? Sprawdź, gdzie się wybrać

Przed nami długi weekend. Trzy, a dla niektórych nawet pięć dni wolnego. Jak je zagospodarować? Na zorganizowany wypad już za późno? Zobacz, jakie imprezy odbędą się w Twoim mieście.

Festyny, koncerty i dni tematyczne to dobra alternatywa dla tych, którzy nie mogą wyjechać za miasto. W tym roku pierwsze dni maja to mnóstwo atrakcji. Miasta prześcigają się na wydarzenia. Sprawdź, co się będzie działo!

MAJÓWKA 2017 - IMPREZY, WYDARZENIA, FESTIWALE

Tegoroczny weekend majowy zapowiada się bardzo aktywnie - przed nami wiele biegów i turniejów sportowych. Bytom zaprasza na "Bieg Konstytucji", Katowice na 5km bieg z flagą a Chorzów na "Rowerowy Raj Nadziei". To tylko kilka ze sportowych imprez, jakie odbędą się w podczas majówki.

>> POGODA NA MAJÓWKĘ. BĘDZIE CIEPLEJ? <<

Po wysiłku chwila relaksu — najlepiej przy muzyce. W Zabrzu zabrzmi orkiestra dęta. Na rynku w Rybniku zaśpiew Julia Pietrucha i Bovska - tu koncerty rozpoczną się już 29 kwietnia i potrwają do 3 maja. 

 >> 7 (NIE)TYPOWYCH POMYSŁÓW NA MAJÓWKĘ <<

A na deser? Wizyta na Czantorii, tam odbędą się warsztaty kulinarne. Za daleko? To może katowicki rynek tu rozłożą się food tracki.

>>> MAJÓWKA 2017 - co, gdzie, kiedy <<<

 

Czytaj więcej