Silesion.PL

serwis informacyjny

Main Event gali Fame MMA 18: Ferrari zawalczy z Błońskim a potem z Dubielem

Main Event gali Fame MMA 18 Ferrari zawalczy z Blonskim a potem z Dubielem

Main Event gali Fame MMA 18 Ferrari zawalczy z Blonskim a potem z Dubielem

Wczorajsza informacja nie była żartem Prima Aprilisowym! Na gali FAME MMA 18 dojdzie do pierwszego w historii federacji DOUBLE MAIN EVENTU. Ferrari vs Crusher i Ferrari vs Dubiel!

I MAIN EVENT GALI FAME MMA 18 – CRUSHER vs FERRARI.

Wspólne występy Blonskiego i Ferrariego w projekcie SPONTAN to już przeszłość. Po tym, co mówili o sobie w ostatnich wywiadach, Kacper i Amadeusz raczej nie planują wspólnego wakacyjnego wypadu. Przypomnijmy – Kacper poniósł porażkę po niemal 18-minutowym pojedynku w rzymskiej klatce z Marcinem Dubielem. Z kolei Ferrari stracił tytuł Władcy Piekieł po przegranej w ostatnich sekundach walki z Kamil Łaszczykiem.

II MAIN EVENT GALI FAME MMA 18 – DUBIEL vs FERRARI.

Marcin Dubiel wraca do FAME po wygranej z dużo bardziej faworyzowanym przeciwnikiem – pasząBicepsem! Mimo to, Amadeusz chciał walczyć z Kacprem i Marcinem na jednej gali.

Kto Waszym zdaniem dopisze kolejne “WIN” w rekordzie? Już w poniedziałek o 12:00 startuje sprzedaż biletów na galę FAME MMA 18, która odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi, w sobotę 20 maja 2023! Bilety będą dostępne na stronie eBilet.pl.

*Zasady Main Eventu są proste – jako pierwszy odbędzie się pojedynek Crusher vs Ferrari. Następnie, niezależnie od wyniku pierwszej walki, dojdzie do starcia Dubiel vs Ferrari. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy któryś z zawodników nie będzie zdolny do walki po nokaucie, kontuzji lub decyzji lekarskiej (wtedy walka Dubiel vs Ferrari odbędzie się na FAME 19).

Karta walk gali FAME MMA 18

  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel*
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kacper „Crusher” Błoński
  • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024