Czytasz: Na Śląsku zagościł adwentowy kalendarz Milki

Na Śląsku zagościł adwentowy kalendarz Milki

Magiczna atmosfera w Galerii Katowickiej.

Ostatni tydzień oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia przyniósł słodką, magiczną atmosferę do Galerii Katowickiej. Na Śląsku zagościł adwentowy kalendarz Milki – „Odkryj magię oczekiwania na Święta”. Każde okienko kryje słodkie niespodzianki, którymi można podzielić się z najbliższymi. Dodatkowo na odwiedzających czeka fioletowy Święty Mikołaj, a także bałwanek roznoszący świąteczne kartki.

Do 23 grudnia można odwiedzić świąteczną krainę Milki, która pojawiła się w Galerii Katowickiej. Na odwiedzających czeka tu interaktywny kalendarz adwentowy, z którego po pociągnięciu dźwigni wyskoczy słodka niespodzianka. Słodkości pochodzą z limitowanej, świątecznej edycji. Galeria Katowicka jest jedynym miejscem na Śląsku, w którym wyjątkowy kalendarz zagości aż do samej Wigilii.

Oprócz Śnieżynki pomagającej odkrywać okienka w Galerii Katowickiej będzie można także spotkać Świętego Mikołaja czekającego w saniach na grzeczne dzieci. Każdy chętny będzie mógł zrobić sobie z nim zdjęcie. Dodatkowo do fioletowego zespołu dołączy Bałwanek, który rozda świąteczne kartki. Bożonarodzeniowe pocztówki będzie można wysłać na terenie centrum handlowego. Pojawi się tu bowiem specjalnie przygotowana na tę okazję skrzynka pocztowa.

– Świąteczna Strefa Milki przypomina nam, że warto przeżywać każdą świąteczną chwilę z uśmiechem i celebrować czas w miłej, rodzinnej atmosferze. Jako Galeria Katowicka staramy się stworzyć klimat magicznych Świąt Bożego Narodzenia i zapewnić naszym Klientom przedświąteczne atrakcje, które choć na chwilę oderwą ich od codziennych obowiązków – mówi Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

Czytaj więcej