Czytasz: Magda Gessler znów w Sosnowcu. Będzie głośno?

Magda Gessler znów w Sosnowcu. Będzie głośno?

Pierwsze sosnowieckie Kuchenne Rewolucje skończyły się na pierwszych stronach gazet. Bynajmniej nie z powodu Magdy Gessler. Teraz słynna restauratorka wraca do Sosnowca.

Magda Gessler bywała już na Śląsku. W Zagłębiu też prowadziła rewolucje. Przypomnijmy, w Czeladzi i Dąbrowie Górniczej. Ostatnio postawiła na Sosnowiec. Słynna restauratorka zamieniła Pizzerię Sale&Pepe na il Pino, a klienci spróbowali nowej pizzy z pieca opalanego drewnem bukowym. Co prawda właścicielowi chyba mało było rozgłosu, bo na strychu jego pizzerii znaleziono kilogram konopi indyjskich. Mężczyzna został zatrzymany i wyszedł za poręczeniem. Restauracja na tym, na szczęście, nie ucierpiała. Działa i pizzę serwuje. A rewolucja Magdy Gessler po raz kolejny się udała. 

Najlepsze miejsce na świecie

Emocje jeszcze nie opadły, a tymczasem Magda Gessler ponownie odwiedziła Sosnowiec. O tym wydarzeniu poinformowała sama Gessler na swoim profilu na Facebooku. 

– Idę na Kuchenne Rewolucje. Najlepsze miejsce na świecie, cudowne, Sosnowiec – mówi w zapowiedzi Magda Gessler.

Zatrzymała się w Zagórzu. Tam, przy ul. Dmowskiego 38a działa restauracja i pizzeria Magiliana. Każdego dnia serwują inną pizzę i nowe danie główne. Opinie na fejsbukowym fanpage'u są bardzo przyzwoite, klienci lubią ten lokal. Właściciele lokalu Magiliana postanowili jednak wziąć udział w Kuchennych Rewolucjach. No i się zaczęło.

Poszukuje grafficiarzy

Szczegóły nagrań pozostaną tajemnicą aż do czasu emisji odcinka w stacji TVN. Na razie wiadomo, że Magda Gessler wkracza ze swoimi pomysłami. I szuka graficiarzy, którzy pomogą jej zrobić mural. Ten ma ozdobić dużą, beżową ścianę lokalu Magiliana, na tle której Gessler wyznała miłość stolicy Zagłębia. Nagranie można zobaczyć na Facebooku restauratorki. Lokal, w którym mieści się Magiliana, jest dużym budynkiem między blokami, a przed wejściem działa ogródek letni. Na efekty prac czekamy.

I życzymy spokojnej Kuchennej Rewolucji!

fot. Facebook.com/Magiliana

Czytaj więcej