Czytasz: Magda Gessler znów odwiedziła Sosnowiec

Magda Gessler znów odwiedziła Sosnowiec

Wieczorem "Kuchenne Rewolucje" i pizzeria Magiliana w Sosnowcu!

Dziś o godz. 21:30 telewizja TVN wyemituje kolejny odcinek „Kuchennych rewolucji", a w nim Magda Gessler zawita do Sosnowca. Tym razem znana restauratorka na ratunek wybrała się do pizzerii Magiliana, którą przemieni w Cibo Pazzesco.

Marcin jako zawodowy kierowca często odwiedzał Włochy. W Neapolu zachwyciły go pizzerie, w których fascynowała go sprawność i szybkość, z jaką pracowali i podawali dania Włosi. Podczas podróży marzył, że kiedyś sam będzie właścicielem lokalu pełnego ludzi. Zapał Marcina i czarowne wizje posiadania włoskiej pizzerii przekonały jego życiową partnerkę, Iwonę, by pomogła mu otworzyć własną restaurację. Kiedy pojawiła się możliwość zakupu wolnostojącego budynku na jednym z osiedli Sosnowca, nie czekali zbyt długo z podjęciem decyzji i wspólnie zaciągnęli kredyt. Restauracja została nazwana tak jak jedna ze stacji metra w Rzymie - „Magilliana”, którą Marcin zapamiętał ze swoich podróży.

- Niestety stworzenie włoskiej pizzerii w Sosnowcu okazało się być trudniejsze, niż wydawało się na początku. Magiliana na co dzień świeci pustkami, goście pojawiają się sporadycznie, a co za tym idzie, pieniądze w kasie również. Coraz trudniej jest spłacić ratę kredytu. Marcin przez jakiś czas spłacał kwoty mniejsze, niż powinien, dlatego odsetki narastały w zastraszającym tempie. Teraz musi korzystać z pomocy finansowej ojca, który na emeryturze wrócił do pracy, żeby wspomóc syna. Iwona też dokłada do nieudanego biznesu. Marcin jest załamany sytuacją, ponieważ nie ma pojęcia, co w jego restauracji jest nie tak. Poza tym przyznaje, że jest mu wstyd, że wciąż jest zależny od pomocy ojca i swojej partnerki - czytamy w zapowiedzi programu na player.pl.

Wieczorem zapowiadają się prawdziwe emocje, dla sosnowiczan nie pierwsze w tym sezonie. Przypomnimy bowiem, że w pierwszym odcinku nowego sezonu telewizja pokazała przemianę pizzerii Sale&Pepe z Sosnowca w Il Pino.

Czytaj więcej

Komentarze