Czytasz: Łukasz Skorupski poślubił włoską seksbombę

Łukasz Skorupski poślubił włoską seksbombę

Matilde Rossi, włoska supermodelka, została żoną piłkarza z Zabrza.

"Poślubiłem dziewczynę moich marzeń" - napisał na Instagramie  Łukasz Skorupski. Wybranką serca 26-letniego piłkarza rodem z Zabrza jest włoska supermodelka Matilde Rossi. Na Instagramie obserwuje ją ponad 260 tysięcy osób.

Skorupski rozpoczął swoją karierę w Pogoni Zabrze, którą opuścił w 2003 roku na rzecz MSPN Górnik Zabrze. Przed rozpoczęciem sezonu 2008/2009 został włączony do pierwszej drużyny Górnika, jednak występował jedynie w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. W lutym 2011 roku został wypożyczony na rok do pierwszoligowego wówczas Ruchu Radzionków, w którego barwach rozegrał 14 spotkań. W czerwcu powrócił do Górnika, zaś 31 lipca zadebiutował w jego barwach w polskiej Ekstraklasie podczas zremisowanego 1:1 spotkania ze Śląskiem Wrocław. 12 lipca 2013 roku podpisał czteroletni kontrakt z włoską AS Romą. 30 czerwca 2015 roku został wypożyczony na rok do Empoli FC. 

20 lipca 2016 podpisał nowy, pięcioletni kontrakt z Romą. Jego brat, Michał, także jest piłkarzem, występował m.in. w Slavii Ruda Śląska.

Ślub z Matilde odbył się 14 czerwca na Sardynii. Wybranka Łukasza Skorupskiego pochodzi bowiem z Cagliari, więc to oczywiste, że ślub odbył się w jej rodzinnych stronach.  Wesele para zorganizowała także potem w Polsce.

Para często jest widywana w naszych stronach, na Facebooku Matilde Rossi widać zdjęcia, które zrobili sobie z Łukaszem m.in. w Parku Śląskim i rodzinnym Zabrzu polskiego bramkarza.

Czytaj więcej