Czytasz: Luis Fonsi w Polsce! Zagra "Despacito"?
Gwiazda wystąpi podczas Sylwestra w Zakopanem.

Dziś w Zakopanem o godz. 20.00 rozpocznie się koncert "Sylwester Marzeń z TVP2", podczas którego na estradzie usytuowanej na Równi Krupowej wystąpią m.in. Luis Fonsi z przebojem "Despacito", Modern Talking, Limahl, Maryla Rodowicz i Zakopower.

Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee

Pod Giewontem będzie można usłyszeć ponadto: Anię Dąbrowską, Krzysztofa Cugowskiego, Margaret, Michała Szpaka, Urszulę, Rafała Brzozowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan i Rafała Szatana, Norbiego, Gromee, Anię Wyszkoni, zespoły "Wanda i Banda", "Kombi", "Red Lips" i "Bolter" oraz największe gwiazdy disco polo: Zenona Martyniuka i zespół "Bayer Full".

Imprezę poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski, Izabela Krzan oraz Adam Zdrójkowski, a o choreografię zadba Agustin Egurolla i towarzyszący mu tancerze. Reżyserem widowiska jest Konrad Smuga.

W sektorze strzeżonym przy scenie będzie się bawiło 10 tys. osób, ale władze miasta przewidują, że wokół wyznaczonej strefy może się zgromadzić kilkakrotnie więcej sylwestrowiczów. Impreza będzie transmitowana na antenie TVP2. PAP

fot. screen YouTube

Czytaj więcej