Czytasz: Listopad rozpoczniemy spontanicznie!

Listopad rozpoczniemy spontanicznie!

Muzyczne Zaduszki to z kolei potrzeba refleksji nad przemijaniem, którą zrodziła atmosfera polskiej jesieni. Zatem, do dzieła!

Powoli staje się naszą tradycją, że minusowe akcje powstają ekspresyjnie, nagle, pod wpływem chwili, impulsu, nagłej inspiracji... Tak jest i teraz. Mural autorstwa Czarli Bajki to swobodna ekspresja twórcza, wykonana pod wpływem miejsca i ludzi. Inspirowana muzyką oraz barwami wszystkich pięciu stron świata. Muzyczne Zaduszki to z kolei potrzeba refleksji nad przemijaniem, którą zrodziła atmosfera polskiej jesieni. Zatem, do dzieła! Twórzmy! Do zobaczenia w najbliższy piątek o 19:00!

// Muzyczne Zaduszki Każdy z nas zetknął się ze stratą. Dotyczy ona różnych obszarów, jest różnie rozumiana, różnie tłumaczona i wywołuje w nas różne, często skrajne emocje. Ale również każda strata posiada coś wspólnego. Zachęca do refleksji. Z tej okazji zapraszamy do -1 na Muzyczne Zaduszki. Będą Państwie mieli okazję usłyszeć 5 młodych artystów: Agnieszkę Gabryś, Daniela Grychtoła, Krystiana Zdynowskiego, Rafała Kozoka i Aleksandra Meryka, którzy przedstawią swoje muzyczne interpretacje tego stanu. //

Czarli Bajka - artystka muralistka, grafik z wykształcenia, streetartowiec z przekonania. Melomanka i wędrowniczka. Pozytywna dusza, która nie lęka się eksperymentu i swobodnej ekspresji twórczej. Otwarta na świat i ludzi. Koneserka warszawskiego Grochowa, świadek zostawiania piwa w skrzynce na listy, kobieta -szwagier. Amatorka kawy.

Czytaj więcej