Silesion.PL

serwis informacyjny

Liga Mistrzów? Postaw zakład Bez Ryzyka do 170 zł

O ile w trakcie pierwszych trzech kolejek można było pozwolić sobie jeszcze na wpadki, tak teraz każda strata punktu może wiązać się z końcem marzeń o wyjściu z grupy. Stawka zatem jest ogromna, emocje rosną i możliwe, że już dziś i jutro poznamy pierwsze ekipy, które zagrają na wiosnę w rudzie pucharowej. Jeśli nie skorzystałeś z naszego specjanego Zakładu bez ryzyka 170 PLN w eWinner z kodem LegWin (zamiast zwykłej oferty 150 PLN), to idealny moment!

W Grupie śmierci pewne jest jedno – na 99% nie wyjdzie z niej Slavia. Pozostała “wielka trójka” musi natomiast się bić, aby na wiosnę nie wylądować w Lidze Europy. Borussia 2 tygodnie temu przegrała na San Siro 0-2, ale na Signal Iduna Park to zupełnie inna drużyna, która nie przegrała u siebie od 10 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Czy doping kibiców przełoży się na udany rewanż?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).