Silesion.PL

serwis informacyjny

Liga Mistrzów nadchodzi! Stawiając na dowolną drużynę możesz zgarnąć 250 zł!

Liga Mistrzow nadchodzi Stawiajac na dowolna druzyne mozesz zgarnac 250 zl

Liga Mistrzow nadchodzi Stawiajac na dowolna druzyne mozesz zgarnac 250 zl

Już jutro rozpoczyna się kolejna edycja Ligi Mistrzów! To ważny dzień w kalendarzu wielu kibiców piłkarskich, którzy na pewno nie omieszkają wykorzystać tej okazji na przygotowanie kuponu.

Niezależnie od tego, na jaki zespół postawią nowi gracze BETFAN, będą mieli szansę zgarnąć aż 250 zł bonusu za triumf wybranej przez siebie drużyny!

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600 do dn. 7.09, godz. 20:59
  2. Wpłać dokładnie 25 zł i zagraj za całość wpłaty kupon SOLO na zwycięstwo dowolnego wybranego przez Ciebie zespołu w 1. kolejce Ligi Mistrzów (standardowy rynek 1X2, zdarzenie prematch)
  3. Jeżeli wybrana przez Ciebie ekipa wygra swoje spotkanie, oprócz standardowej wygranej otrzymasz dodatkowo 250 zł w bonusie!
  4. Bonus podlega 1-krotnemu obrotowi na kuponie AKO (min. 3 zdarzenia) po kursie pojedynczego zdarzenia min. 1.30 oraz kursie łącznym min. 3.0.

Z oczywistych względów promocji podlegają tylko zakłady na te drużyny, na które kurs wynosi przynajmniej 1.14 – w takim układzie na ten moment odpada jedynie możliwość obstawienia zwycięstwa Barcelony. Wszystkie inne zespoły wchodzą w grę, a jeżeli kurs na ekipę z Camp Nou wzrośnie – również będzie można skorzystać z takiego typu.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023