Czytasz: Wylicytuj na WOŚP wyjazd do fabryki Ferrari

Wylicytuj na WOŚP wyjazd do fabryki Ferrari

Ferrari wystawiło na licytację wycieczkę do Maranello.

Katowickie i warszawskie Ferrari przekazało na aukcję wyjazd do fabryki Ferrari w Maranello. Dochód licytacji zostanie przeznaczony na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Osoba, która wylicytuje wyjazd, pierwszy dzień spędzi na zwiedzaniu fabryk, drugiego natomiast będzie miała okazję przejechać się 488 GTB/ Spider po torze Fiorano oraz po lokalnych drogach.

Ferrari na WOŚP 2017

Zwiedzanie, o którym mowa do standardowych nie należy, dostępne jest bowiem tylko dla osób zaproszonych przez importera Ferrari.

- Zobaczyć będzie można każdy etap produkcji, przechodząc bezpośrednio obok linii produkcyjnej będzie można porozmawiać także z pracownikami fabryki – mówi Karolina Szulęcka, Marketing Manager w Ferrari Katowice.

- Osobiście byłam tą fabryką oczarowana, jej pracownicy mają czerwone mundurki i jeżdżą na rowerkach pomiędzy halami – zdradza.

Tego samego dnia zwycięzca licytacji zje kolacje w restauracji Ristorante Montana. Przygotuje ją Mama Rosella, znana wśród kierowców F1 kucharka, która dla nich gotuje. - Zdarza się, że nasi klienci latają do Bolonii do Mama Rosella, żeby delektować się jej tiramisu - zdradza Szulęcka. W tamtejszej resturacji kierowcy F1 stołują się dość często, więc zwycięzca licytacji przy odrobinie szczęścia będzie miał okazję porozmawiać również z nimi.

Drugi dzień pobytu to jazdy 488 GTB/ Spider po torze Fiorano oraz drogach Modeny. - Samochód oczywiście prowadzi się samemu, ale w obecności instruktora – dodaje Szulęcka.

Wyjazd do fabryki licytować można na stonie: http://aukcje.wosp.org.pl/zaproszenie-na-wyjazd-do-maranello-i3885491. Obecnie wartość aukcji wynosi 16 tys. zł. 

Czytaj więcej