Czytasz: Licytacja dla podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. Możesz pomóc!

Licytacja dla podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. Możesz pomóc!

Weź udział w licytacji, z której dochód trafi na potrzeby podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.

Dom Aniołów Stróżów to stowarzyszenie zajmujące się pomocą dzieciom, żyjącym w rodzinach z różnego rodzaju problemami. Akcję zbiórki prezentów dla podopiecznych Domu zorganizowały Julia Oleś i Anna Wieczorek. Odzew był ogromny! Zgłosiło się blisko 300 osób chętnych na zakup wymarzonego prezentu dla podopiecznych.

Ale pomóc można też biorąc udział w licytacji czy wpłacając cegiełkę. Licytacja już dziś na antenie Radia Katowice w specjalnej audycji między godziną 10 a 14.  Można też wpłacić cegiełkę w dowolnej kwocie.

Co będzie licytowane?

1. Świąteczny zestaw ręcznych wyrobów studentów Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach w postaci stojaka na wino w kształcie renifera oraz sześciu niebanalnych podkładek na kieliszki, szklanki, czy kubki. Licytowane przedmioty mogą być ozdobą niejednego stołu, nie tylko podczas świąt. Cena wywoławcza 150 zł.

2. Świąteczny zestaw ręcznych wyrobów studentów Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach składający się z wyrzeźbionej choinki drewnianej o wysokości ok. 40 cm oraz 3 drewnianych trójwymiarowych bombek oraz 5 drewnianych trójwymiarowych gwiazd, które upiększa każdy świąteczny dom. Zestaw uzupełniony jest o małą ceramiczną choinkę wykonaną przez odbywających karę więzienia w Zakładzie Karnym w Zabrzu. Cena wywoławcza 150 zł.

3. Zarejestrowane i zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Wykonane na podstawie własnych oryginalnych projektów wiernych filozofii marki. Z myślą o ludziach, którzy cieszą się życiem, bawią trendami i przez modę wyrażają siebie. Produkty marki Lilou. Przedmiotem licytacji jest 2 cm pozłacany Anioł na klasycznym pozłacanym łańcuszku oraz pozłacany Aniołek na czerwonym sznurku. Cena wywoławcza 200 zł.

4. Duże serce z węgla. Autorski projekt pracowni Bro.kat z kolekcji klasyczne hochglance, czyli na wysoki połysk. Autorkami projektu tej niebanalnej biżuterii są Bogna Polańska oraz Roma Skuza. Do produkcji wisiorka wykorzystano węgiel, srebro próby 925 i sznurek. Serca ma szerokość 7 oraz wysokość 6 cm. Cena wywoławcza 200 zł.

Telefon do studia: 32 205 10 22. SMS z deklarowaną kwotą można przesłać na nr 515 297 458, po audycji otrzymają Państwo kontakt zwrotny.

Wszystkie przelewy można kierować na konto: ING Bank Śląski o/Katowice: 09 1050 1214 1000 0024 3819 5535 w tytule przelewu wpisując: Uskrzydlamy.