Czytasz: Libero i piłkarki GKS Katowice dalej grają razem

Libero i piłkarki GKS Katowice dalej grają razem

Po serii trzech awansów żeńska drużyna GKS-u Katowice jest gotowa na podbój Ekstraligi.

Po serii trzech awansów żeńska drużyna GKS-u Katowice jest gotowa na podbój Ekstraligi, tj. najwyższej klasy rozgrywkowej. W osiąganiu kolejnych sukcesów wspierać będzie dziewczyny katowickie Libero, które pozostanie sponsorem strategicznym drużyny także w rozpoczynającym się sezonie ligowym.

Piłkarki GieKSy noszą na swoich strojach logo Libero już od 2016 roku. Wówczas były świeżo po swoim pierwszym triumfie i właśnie startowały w drugiej lidze. Dla Libero było istotne, by od początku stawiać na inicjatywy ważne dla Katowic i ich mieszkańców.

- W nowym sezonie nasze zawodniczki zmierzą się w Ekstralidze z najlepszymi drużynami w kraju. Dziewczyny mają poczucie wsparcia ze strony sponsora i społeczności miasta, co ma kapitalne znaczenie oraz pozwala skupić się na rywalizacji sportowej. Kooperacja z Libero umożliwia nam stworzenie zespołowi w pełni profesjonalnych warunków pracy. Także poczucie, że ktoś kibicuje i wierzy w nasze działania, bardzo podnosi morale i mobilizuje do cięższej pracy – mówi Marcin Janicki, prezes GKS-u Katowice.