Silesion.PL

serwis informacyjny

Lewandowski wraca do Monachium. Kurs 50.0 na gola Polaka w BETFAN

Lewy wraca do Monachium. Kurs 50.0 na gola Polaka w BETFAN

Lewy wraca do Monachium. Kurs 50.0 na gola Polaka w BETFAN

Już jutro przed nami pierwsze spotkania 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, spośród których zdecydowanie najciekawsze będzie starcie Bayernu Monachium z FC Barceloną. Faworytem pozostaje mistrz Niemiec, jednak ekipa z Camp Nou z pewnością będzie miała ochotę na pokrzyżowanie planów podopiecznych Juliana Nagelsmanna. Jak w starciu z byłą drużyną poradzi sobie Robert Lewandowski?

Liczymy na to, że nasz rodak odnotuje jutrzejszego wieczoru kolejne trafienie a legalny bukmacher BETFAN oferuje nowym graczom BETFAN możliwość postawienia na taki scenariusz po szalonym kursie 50.0!

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać co najmniej 55 zł i zagraj za co najmniej 50 zł swój pierwszy zakład. Jeżeli okaże się przegrany, otrzymasz 100% cashbacku!
  3. Następnie zagraj za 5 zł dostępny TUTAJ zakład na gola Lewego z Bayernem
  4. Jeżeli Polak trafi do siatki, otrzymasz 220 zł na konto główne od razu do wypłaty!
  5. Dodatkowo odbierzesz freebet 60 zł, który można wykorzystać na dowolne zdarzenie z oferty sportowej!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024