Silesion.PL

serwis informacyjny

Legia wchodzi do gry, a eWinner rozdaje 7500 zł!

To już dziś. Mistrz Polski rozpoczyna walkę o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pierwszym przeciwnikiem Legii Warszawa na drodze do spełnienia marzeń jest Linfield. Ekipa z Irlandii Północnej walkowerem wygrała rywalizację w kosowską Dritą.

Niemal równo z końcowym gwizdkiem meczu w Warszawie, rozpocznie się pierwszy półfinał Ligi Mistrzów, w którym RB Lipsk (4.08) podejmie PSG (1.76). Spodziewałeś się, że obie drużyny zobaczymy na tym etapie rozgrywek? Która z nich awansuje do finału?

Są okazje, więc również dziś legalny polski bukmacher eWinner daje możliwość wzięcia udziału w podziale puli 7500 PLN w ramach akcji na europejskie puchary. Obstaw półfinał LM lub eliminacyjny mecz Legii za równe 49 PLN i zadbaj o kurs minimalny swojego kuponu w wysokości 2.20. Jeśli spełnisz warunki akcji, weźmiesz udział w podziale.

Pamiętaj, że akcja trwa w każdy dzień z europejskimi pucharami, a jej łączna pula freebetów to aż 100 000 PLN.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).