Silesion.PL

serwis informacyjny

Legia Warszawa i International Sports Convention uruchamiają Legia Sport Business Programme

Legia Warszawa i International Sports Convention uruchamiaja Legia Sport Business Programme

Legia Warszawa i International Sports Convention uruchamiaja Legia Sport Business Programme

Już we wrześniu tego roku zostanie zainaugurowany Legia Sport Business Programme – projekt rozwojowo – edukacyjny Legii Warszawa i International Sports Convention. Jest to unikalna propozycja na rynku pod względem wartości merytorycznej, jakości kadry wykładowców i atrakcyjności lokalizacji, skierowana do osób chcących pracować w strukturach organizacji sportowych i rozwijać wszechstronne kompetencje w dziedzinie zarządzania w sporcie.

Projekt realizowany jest we współpracy z International Sports Convention, organizatorem jednej z największych na świecie, corocznej konferencji poświęconej szeroko pojętemu biznesowi sportowemu.

Legia Sport Business Programme przeznaczony jest zarówno dla osób budujących swoją pozycję na rynku pracy, jak i managerów posiadających już doświadczenie w działalności w branży sportowej, zorientowanych na dalszy rozwój w innowacyjnym środowisku.

Legia Sport Business Programme to między innymi:

•    100+ godzin wartościowych wykładów i warsztatów
•    15 kursów online
•    międzynarodowa, 30-osobowa kadra doświadczonych wykładowców
•    nowoczesny, elastyczny format zajęć w języku angielskim
•    możliwość zbudowania polskiej i międzynarodowej sieci kontaktów
•    zajęcia na stadionie Legii i w Legia Training Center
•    uczestnictwo w International Sports Convention 2022 na stadionie Tottenhamu Hotspur i w 4. edycji Science4Football

Legia Sport Business Programme zapewnia praktyczne zagłębienie się w spektrum dynamicznego i wielobranżowego świata sportu: zarządzania, marketingu, merchandisingu, sponsoringu, PR-u, CSR-u, esportu oraz praktyk poruszania się w środowisku międzynarodowym. Wielką wartością programu jest zgromadzenie najlepszego w Polsce zespołu prowadzących. Wśród spikerów, którzy będą dzielić się z uczestnikami swoim doświadczeniem, ekspercką wiedzą i praktyką z wielu gałęzi piłkarskiego biznesu znajdują się m.in. właściciel i prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski, szef ISC Nigel Fletcher, prezes Ekstraklasy S.A. Marcin Animucki, dyrektor zarządzający ECA Charlie Marshall oraz przedstawiciele wielu polskich i globalnych marek i instytucji związanych ze sportem.

Dariusz Mioduski, właściciel i prezes Legii Warszawa:

„Legia Warszawa jest nie tylko odnoszącym największe sukcesy klubem piłkarskim w Polsce, ale również jedną z największych marek sportowych w regionie, prowadzącą działalność obejmującą wiele dyscyplin zespołowych i indywidualnych, styl życia, zdrowie, technologię i rozrywkę. Tworząc LSBP wypełniamy ważną część naszej misji dzielenia się wiedzą i kontaktami oraz pomagamy kształtować nowe pokolenie liderów, którzy będą budować przyszłość polskiego i międzynarodowego sportu”.

Nigel Fletcher, prezes zarządu ISC:

„Jako miejsce spotkań biznesu sportowego, ISC tworzy centrum networkingowe dla profesjonalistów i pasjonatów najbardziej ekscytującej branży na świecie. Legia Sport Business Programme ISC został stworzony i opracowany tak, aby wyposażyć w wiedzę i potrzebne umiejętności następne pokolenie menedżerów i liderów w branży sportowej”.

Tomasz Zahorski, członek zarządu Legii Warszawa:

„Moim zawodowym marzeniem zawsze była praca w piłce nożnej i branży sportowej. Jestem dumny, że teraz możemy szerzej otworzyć drzwi do tego wyjątkowego świata wielu utalentowanym i ambitnym osobom. Stworzyliśmy dla nich praktyczny program i jedyną w swoim rodzaju ofertę dającą możliwość rozszerzenia kompetencji i sieci kontaktów zawodowych”.

Obecność ekspertów z różnych krajów oraz tematyka wielu modułów mają charakter międzynarodowy, dlatego językiem wiodącym programu jest język angielski – wspólny język współczesnej branży sportowej.

Pierwsza edycja Legia Sport Business Programme

Składanie aplikacji: 26 maja – 24 czerwca 2021 r.

Początek programu: wrzesień 2021 r.

Koniec programu: maj 2022 r.

Format: wykłady, warsztaty, webinaria, konferencje, sesje networkingowe

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024