Silesion.PL

serwis informacyjny

Leasing Mercedesa – wszystko, o czym powinieneś wiedzieć!

mercedes benz

mercedes benz

Chciałbyś jeździć zupełnie nowym Mercedesem, ale nie masz wystarczającej ilości gotówki na jego zakup? Rozwiązaniem jest leasing, który pozwoli Ci spełnić to marzenie! Dowiedz się wszystkiego o tej formie finansowania i sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, aby zostać kierowcą nowego Mercedesa!

Mercedes klasy A czy klasy C – jaki samochód wybrać w leasingu?

Tak naprawdę nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, którą wersję Mercedesa warto wybrać w leasingu. Wiele zależy od osobistych potrzeb i wymagań, ale także wysokości raty. Możesz wybrać prestiżowego Mercedesa klasy C w bogato wyposażonej wersji Business Edition z wyższą ratą leasingu lub zdecydować się na dynamiczne miejskie auto klasy A, które również oferuje szereg udogodnień dla kierowcy, jednak z niższą miesięczną opłatą leasingową. Jak w przypadku każdego niemieckiego modelu premium, lista opcji jest długa, ale nawet podstawowe wersje są dobrze wyposażone. Znajdziesz w nich m.in.:

 • duże ekrany LCD,
 • 7-calowe felgi aluminiowe,
 • bezkluczykowy zapłon,
 • nastrojowe oświetlenie kabiny,
 • kamerą cofania i czujnikami parkowania,
 • podgrzewane przednie fotele,
 • dwustrefową, automatyczną klimatyzację.

Jeśli bardziej interesuje Cię A klasa, leasing to idealne rozwiązanie, aby przetestować wymarzony samochód bez ponoszenia wysokich kosztów początkowych. W tej kategorii znajdują się głównie pojazdy miejskie: sedan i coupe – łączące w sobie cechy samochodu rodzinnego i sportowego, będące jednocześnie nieco większe od aut kompaktowych. Mercedesy klasy A również oferują szereg udogodnień i bogate wyposażenie, które obejmuje m.in.:

 • komputer pokładowy z dużym wyświetlaczem i systemem Android Auto lub Apple CarPlay,
 • system monitorowania wnętrza samochodu ,
 • wycieraczki z czujnikiem deszczu,
 • asystenta świateł drogowych,
 • reflektory w technologii LED,
 • kamerę cofania.

Zalety leasingu Mercedesa

Leasing Mercedesa daje Ci mnóstwo korzyści. Decydując się na tę formę finansowania, zachowujesz wolność finansową i możesz jeździć nowym samochodem, który najlepiej odpowiada Twoim aktualnym potrzebom. W przeciwieństwie do najmu długoterminowego, przed rozpoczęciem okresu leasingu nie musisz szacować rocznego przebiegu – wystarczy zdecydować, na jak długo chcesz wydzierżawić wymarzony pojazd. Okres leasingu wynosi zazwyczaj od 24 do 60 miesięcy. W tym czasie możesz korzystać z samochodu wyposażonego w najnowsze technologie i innowacje projektowe.

Leasing jest najłatwiejszą metodą finansowania środków trwałych. Nie jest wymagana żadna hipoteka, nie potrzebujesz również wierzycieli. Unika się w ten sposób ograniczeń związanych z zaciąganiem długoterminowym pożyczek od instytucji finansowych lub pozabankowych. Również formalności związane z leasingiem są znacznie mniejsze niż w przypadku starania się o kredyt..

Decydując się na Mercedesa klasy A lub klasy C, możesz skorzystać nie tylko z leasingu, ale również najmu długoterminowego z pełną obsługą serwisową. Jest to opcja dodatkowa, ale warto się na nią zdecydować, gdyż dzięki niej nie musisz martwić się o awaryjne sytuacje i zdarzenia, które wyniknęły nie z Twojej winy. Opłaty za usługi i ubezpieczenie są wliczone w miesięczną ratę, więc wszystkie koszty pozostają jasne i przejrzyste.

MultiSalon24.pl – leasing na jasnych zasadach

Leasing jest odpowiedni dla firm, które nie mogą pozyskać pieniędzy za pomocą innych środków finansowania. Jeśli chcesz zasiąść za kierownicą nowego Mercedesa i użytkować go na jasno sprecyzowanych zasadach, już teraz zapoznaj się z ofertą MultiSalon24.pl. Możesz wybierać spośród nowych oraz używanych pojazdów klasy A, C, ale nie tylko. Flota pojazdów jest na tyle rozbudowana, że każdy klient znajdzie model odpowiadający jego potrzebom. Poszczególne samochody różnią się rodzajem paliwa, napędem, skrzynią biegów oraz wyposażeniem.

Uzyskanie finansowania jest bardzo proste, a lista dokumentów zależy od tego, przez kogo zawierana jest umowa. W przypadku osób fizycznych i procedury uproszczonej wystarczy wypełniony wniosek. W dalszym kroku określa się czas trwania umowy, wysokość raty i pozostałe kwestie związane z warunkami leasingu. Decyzja leasingowa zostanie przyznana po pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej. Samochód można odebrać już po około 3-4 dniach od podpisania umowy leasingu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze