Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 50.0 na wygraną Polski z Brazylią na MŚ w siatkówce mężczyzn

Kurs 50.0 na wygrana Polski z Brazylia na MS w siatkowce mezczyzn

Kurs 50.0 na wygrana Polski z Brazylia na MS w siatkowce mezczyzn

Wczorajsze starcie Polaków z USA nie należało do najłatwiejszych przebieżek w wykonaniu naszych rodaków, jednak ostatecznie udało nam się zwyciężyć i awansować do półfinału mistrzostw świata. Jak poradzimy sobie z Brazylią?

Mamy nadzieję, że dla naszej reprezentacji będzie to bezproblemowa wygrana, co pozwoli graczom w zakłądach bukmacherskich BETFAN na zgarnięcie aż 220 zł na konto główne!

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać min. 55 zł i zagraj dowolny kupon za min. 50 zł (będzie objęty cashbackiem)
  3. Następnie za 5 zł zagraj na zwycięstwo Polaków po kursie 50.0 (TUTAJ)
  4. Jeżeli Polska wygra z Brazylią, otrzymasz 220 zł na KONTO GŁÓWNE!
  5. Dodatkowo odbierzesz freebet 60 zł do wykorzystania na całą ofertę sportową!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author