Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 100.0 w BETFAN na awans Polski z grupy na MŚ

Kurs 100.0 w BETFAN na awans Polski z grupy na MS

Kurs 100.0 w BETFAN na awans Polski z grupy na MS

Przed nami turniej, którym przez najbliższy miesiąc emocjonować się będą piłkarscy kibice z całego świata! Czy reprezentacja Polski wyjdzie z grupy C na mistrzostwach w Katarze? Tylko dla nowych graczy legalny bukmacher BETFAN ma specjalną ofertę – możliwość postawienia na awans Biało-Czerwonych z grupy na mundialu po szalonym kursie 100.0!

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać dokładnie 35 zł
  3. Zagraj dowolny kupon za dokładnie 33 zł
  4. Następnie zagraj za 2 zł kupon SOLO TUTAJ na awans Polski z grupy na MŚ po kursie 100.0! W razie wygranej kasa trafia na konto główne!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024