Czytasz: Co Magda Gessler narobiła w Pszowie?

Co Magda Gessler narobiła w Pszowie?

KUCHENNE REWOLUCJE PSZÓW: Magda Gessler zmienia Esencję i smak w Szynk w Pszowie. Kuchenne Rewolucje w Pszowie to kolejna odsłona programu Kuchenne rewolucje na Śląsku. Jak skończą się Kuchenne Rewolucje w Pszowie?

Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler po raz kolejny zawitają na Śląsk. Tym razem zobaczymy restaurację Esencja i Smak w Pszowie. Kuchenne Rewolucje zmieniły nazwę lokalu na Szynk w Pszowie. Czego możemy spodziewać się po Kuchennych Rewolucjach w Pszowie?

Kuchenne Rewolucje w Pszowie: To nie zabawa!

Finałowy odcinek tego sezonu Kuchennych Rewolucji w Pszowie nie będzie należał do przyjemnych. Tu rewolucja jest naprawdę potrzebna. Magda Gessler po degustacji dania rzuci talerzami, będzie kręcić nosem na czystość i nie będzie mieć dobrego zdania o uczestnikach Kuchennych Rewolucji z Pszowa.

- Ty wiesz wszystko najlepiej? Nie wiesz nic! Nie wiesz nic o gotowaniu! To nie jest zabawa, tylko walka o własne, lepsze życie - to jeden z cytatów z Magdy Gessler, jakie możecie zobaczyć w trailerze odcinka Kuchennych Rewolucji z restauracji Esencja i smak w Pszowie.

Tak wyglądała Esencja i smak przed Kuchennymi Rewolucjami w Pszowie

Esencja i smak w Pszowie w Kuchennych Rewolucjach: Jakie jedzenie?

Pierwszym problemem w Esencji i Smaku w Pszowie podczas Kuchennych Rewolucji jest jedzenie. Magda Gessler gościła tam w drugiej połowie września. To wtedy właściciele Esencji i smaku wystąpili w Kuchennych Rewolucjach. Danie, które podali restauratorce, pozostawiało wiele do życzenia.

- Ale śmierdzi! Tak się nie robi dewolaja, nigdy się nie przecina. Nie ma masła, jest jakiś ser…  - tak Magda Gessler komentuje danie, które w Kuchennych Rewolucjach w Pszowie jej zaserwowano.

Kuchenne Rewolucje w Pszowie [WIDEO]

Jak Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler w Pszowie zmienią Esencję i smak w Szynk w Pszowie?

Bohaterowie Kuchennych Rewolucji z Pszowa, Patryk i żaneta, są młodym małżeństwem, którym trafiła się okazja, by kupić restaurację. Choć Patryk ma wykształcenie gastronomiczne, cały ciężar prowadzenia Esencji i smaku Pszowie spadł na jego żonę.

Dlaczego zgłosili się do Kuchennych Rewolucji Magdy Gessler? Nie wypalił inny interes Patryka, zostały mu tylko długi. Sytuacji doprowadziła go do depresji. Aby podźwignąć się, został szefem restauracji Esencja i smak w Pszowie. Jednak do restauracji nikt nie przychodzi.

Czy Kuchenne Rewolucje i Magda Gessler pomogą?

Czytaj więcej