Czytasz: Kuchenne rewolucje dotarły do Pszowa

Kuchenne rewolucje dotarły do Pszowa

Magda Gessler kolejny raz zagościła w województwie śląskim. Tym razem na warsztat wzięła pszowską restaurację "Esencja&smak".

Restauratorka w Pszowie pojawiła się na początku tego tygodnia. O jej obecności w lokalu poinformował lokalny portal (nowiny.pl). Rewolucja rozpoczęła się 19 września.

Tym razem Gessler odmienia lokal "Esencja&smak" znajdujący się przy ul. Traugutta 48 w Pszowie, tuż przy Gościńcu Pszowskim. Do tej pory restauracja specjalizowała się w kuchni polskiej. Można było tam zjeść domowe dania. 

Jak podają lokalne media, wielka przemiana została zakończona. W restauracji odbyła się uroczysta kolacja, która jest stałym punktem programu. To nowy etap w funkcjonowaniu lokalu, od tego momentu właściciele oraz pracownicy są zdani na siebie. Restauratorka powróci tam za trzy tygodnie, aby sprawdzić jak sobie radzą. Po wizycie oceni starania i wykonaną pracę. 

Kolacja rozpoczęła się o godz. 18 i zakończyła około godz. 21. W spotkaniu wzięła udział burmistrz Pszowa, Katarzyna Sawicka-Mucha. Z informacji do jakich dotarliśmy wynika, że po "Kuchennych rewolucjach" lokal nazywać się będzie "Szynk w Pszowie". 

Próbowaliśmy skontaktować się z właścicielami, niestety nikt nie odbierał telefonu. Oficjalny fanpage restaurcji "Esencja&smak" nadal funkcjonuje, jednak widać już zmiany. Pod starą nazwą pojawił się dopisek "Szynk w Pszowie".

 "Esencja&smak" PRZED REWOLUCJĄ

Na emisję odcinka z Pszowa będziemy musieli jeszcze poczekać. Najprawdopodobniej zobaczymy go dopiero w grudniu, w nowym sezonie Kuchennych Rewolucji. Obecnie w telewizji można oglądać 16 sezon programu. Dwa tygodnie temu na antenie pojawił się odcinek, w którym Magda Gessler odmieniła restaurację z Tarnowskich Gór. KUCHENNE REWOLUCJE W TARNOWSKICH GÓRACH

Czytaj więcej