Czytasz: Kto zostanie Miss? Dziś zakończyły się śląskie castingi [ZDJĘCIA]

Kto zostanie Miss? Dziś zakończyły się śląskie castingi [ZDJĘCIA]

Wybory Miss Śląska 2018 stanowią wojewódzki etap konkursu Miss Polski

W niedzielę w katowickim hotelu Diament odbył się casting do tytułu Miss Śląska 2018 i Miss Nastolatek Śląska 2018. Był to ostatni z czterech zaplanowanych castingów, poprzednie odbyły się m.in. w Tychach i Pszczynie.

Przygotowaniem wyborów zajmują się profesjonaliści ze świata mody, tańca, stylizacji, marketingu oraz organizacji imprez. Teraz w konkursie Miss Śląska weźmie udział 30 finalistek wyłonionych w czasie castingów. Będzie to 15 kandydatek do tytułu Miss Śląska Nastolatek 2018 i kolejne 15 do tytułu Miss Śląska 2018. W lutym 2018 r. uczestniczki rozpoczną pracę z choreografami, stylistami oraz zespołem fryzjerów i wizażystów. Odbędą również wycieczkę po ciekawych zakątkach województwa śląskiego.

Wielki finał 27 maja

Gala Finałowa Wyborów Miss Śląska odbędzie się w Sali Koncertowej - Katowice Miasto Ogrodów przy Placu Sejmu Śląskiego 27 maja.

MISS ŚLĄSKA 2018

Wydarzenie przewidziane jest na blisko ośmiuset uczestników, na których czeka sześć konkursowych prezentacji kandydatek (suknie wieczorowe, bielizna, stroje sportowe, stroje kąpielowe, casual, suknie ślubne), przeplatanych występami artystycznymi.

Swój występ potwierdziła już m.in. wiolonczelistka - Kolina Violin Show, znana wszystkim z teledysku do piosenki "Magie Symphony", który osiągnął ponad 25 milionów odsłon.

Zobaczcie zdjęcia z castingu do Miss Śląska 2018 i Miss Nastolatek Śląska 2018

Czytaj więcej