Silesion.PL

serwis informacyjny

Kto zastąpi Daniela Craiga w roli Bonda? Bukmacher typuje

Daniel Craig jako agent 007 zadebiutował w 2006 w filmie „Casino Royale” i choć zapowiadał, że „Spectre” to jego ostatni film w roli Jamesa Bonda, zgodził się zagrać w jeszcze jednym, 25. filmie o najsłynniejszym szpiegu na świecie.

Producenci rozglądanie się więc  za nowym aktorem, który będzie pełnił tę niezwykle istotną rolę w popkulturze. Kto ma największe szanse zostać nowym Jamesem Bondem?  Zakłady bukmacherskie LV BET postanowiły wystawić ofertę, dzięki której możemy sami zawrzeć zakład z naszymi przewidywaniami, co do następcy Daniela Craiga w roli Jamesa 007 Bonda.

Kto powinien zastąpić Daniela Craiga w roli agenta 007 Jamesa Bonda? Bukmacher LVbetT typuje

Propozycje znajdziecie na stronie LV BET w zakładce ZAKŁADY SPECJALNE > ŚWIAT > JAMES BOND

Największe szanse, według bukmachera ma Tom Hiddleston (kurs 2.1), czyli popularny Loki z serii uniwersum Marvela. Nie bez szans pozostają: James Norton (kurs 2.5) znany z takich produkcji filmowych jak “Wyścig” czy “Wojna i pokój” oraz Tom Hardy (kurs 5), popularny aktor z takich filmów jak “Mroczny Rycerz powstaje” czy “Mad Max: Na drodze gniewu”.
Tuż za nimi, zdużymi szansami plasuje się Richard Madden (kurs 7), czyli Robb Stark z serialu fantasy HBO ” Gra o tron”, która przyniosła mu międzynarodowe uznanie. W roku 2018 wystąpił w głównej roli Davida Budda w thrillerze BBC Bodyguard , najbardziej oglądanym serialu telewizyjnym w Wielkiej Brytanii od 2002 roku. Nie możemy też zapominać o Idrisie Elba (kurs 5), czarnoskórym zdobywcy Złotego Globu dla najlepszego aktora w miniserialu lub filmie telewizyjnym za rolę w produkcji Luther.

Imię i nazwisko – kurs 

 • Sam Heughan34

 – szkocki aktor telewizyjny, teatralny i filmowy (m.in.Outlander). 38 lat

 • Charlie Hunnam101

 – brytyjski aktor i scenarzysta telewizyjny i filmowy (m.in. Hooligans) model. 38 lat

 

 • James Purefoy151

  – angielski aktor, producent i reżyser (m.in. Resident Evil) 54 lata

 • Richard Armitage – 101

  – brytyjski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Absolwent London Academy of Music and Dramatic Art. Znany jako Guy z Gisborn z serialu Robin Hood oraz z ekranizacji powieści Hobbit, w której wystąpił jako Thorin Dębowa Tarcza. 47 lat

 • Orlando Bloom – 41

– brytyjski aktor filmowy, znany z ról Legolasa w trylogii Władca Pierścieni, Willa Turnera w serii Piraci z Karaibów oraz Parysa w Troi. 41 lat

 • Jamie Dornan – 67

 – irlandzki aktor, model i muzyk. Grał szeryfa Grahama Humberta w serialu ABC Dawno, dawno temu. Za rolę seryjnego mordercy Paula Spectora w serialu wyprodukowanym przez BBC Two oraz RTÉ One o nazwie Upadek zdobył nagrodę Irish Film & Television Awards w kategorii „Najlepszy aktor telewizyjny”. 36 lat

 • David Oyelowo – 101

 – angielski aktor i producent filmowy, nigeryjskiego pochodzenia, który wystąpił m.in. w filmach Selma, Lincoln i Geneza planety małp. 42 lata

 • Tom Hardy – 5

– brytyjski aktor filmowy i producent. Znany z takich filmów jak: Mroczny Rycerz powstaje (2012), Zjawa (2015), Mad Max: Na drodze gniewu (2015) czy Incepcja (2010). 41 lat

 • James Norton – 2.5

 – angielski aktor. Najbardziej znany jest z ról w brytyjskiej telewizji Happy Valley , Grantchester , War & Peace i McMafia . Za rolę byłego skazańca Tommy’ego Lee Royce’a w Happy Valley , Norton został nominowany do nagrody British Academy Television Award dla najlepszego aktora drugoplanowego w 2015 roku.

 • Aidan Turner – 17

 – jest irlandzkim aktorem. Wcielił się w rolę Kíli w trzyczęściowym filmie fantasy Hobbit i Ross Poldark w adaptacji powieści Poldark Novels autorstwa Winston Grahama w 2015 roku . Do ważnych ról telewizyjnych należą role Dantego Gabriela Rossettiego w Desperate Romantics , [5] Ruairí McGowan w The Clinic  i Johna Mitchella w dramacie nadprzyrodzonym Being Human

 • Jack Huston – 26

 – jest brytyjsko-amerykańskim aktorem. Pojawił się jako Richard Harrow w serialu telewizyjnym HBO ” Boardwalk Empire” . Miał także drugoplanową rolę w filmie American Hustle z 2013 roku i zagrał tytułowego Ben-Hura w dramacie historycznym 2016 roku.

 • Idris Elba – 5

 – brytyjski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, zdobywca Złotego Globu dla najlepszego aktora w miniserialu lub filmie telewizyjnym za rolę w produkcji Luther. Poza tym nagrywa własną muzykę oraz działa jako DJ pod pseudonimami Big Driis i Big Driis the Londoner.

 • Tom Hiddleston – 2.1

 – jest angielskim aktorem, producentem filmowym i muzykiem. Na początku swojej kariery występował w teatrach West End w Cymbeline (2007) i Ivanov (2008). Zdobył nagrodę Laurence Olivier dla najlepszego debiutanta w spektaklu za rolę w Cymbeline i był również nominowany do tej samej nagrody za rolę Cassio w Othello . Pokazał się on do szerszej publiczności  jako Loki w kinowym uniwersum Marvel w filmie Thor (2011), The Avengers (2012), Thor: The Dark World (2013), Thor: Ragnarok (2017) i Avengers: Infinity War ( 2018).

 • Henry Cavill – 17

 – brytyjski aktor. Karierę rozpoczynał od roli w adaptacjach fabularnych hrabiego Monte Cristo (2002) i I Capture the Castle (2003). Później pojawił się we wspieraniu ról w kilku serialach telewizyjnych, w tym w The B inspektor Lynley Mysteries , Midsomer Murders ITV i Showtime’s The Tudors . Od tego czasu występuje w wielu dużych hollywoodzkich filmach, takich jak Tristan & Isolde (2006), Stardust (2007), Blood Creek (2009) i Immortals (2011). Cavill zyskał rozgłos i międzynarodową sławę za portretowanie Supermana w DC Extended Universe , z udziałem w Man of Steel (2013), Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) i Justice League (2017). Zagrał w filmie akcji szpieg Mission: Impossible – Fallout (2018).

 • Michael Fassbender – 21

– jest irlandzkim aktorem. Jego debiut fabularny był w filmie fantasy epic 300 (2007) jako wojownik Spartan ; jego wcześniejsze role obejmowały różne inscenizacje teatralne, a także główne role w telewizji, takie jak w miniserialu HBO Band of Brothers (2001) i dramacie Sky One Hex (2004-05). Po raz pierwszy zdobył uznanie za rolę aktywisty IRA , Bobby Sandsa w Hunger (2008), za który otrzymał nagrodę British Independent Film Award . Kolejne role w niezależnym filmie Fish Tank (2009), jako porucznika Royal In Marine w Inglourious Basterds (2009), jak Edward Rochester w adaptacji filmu Jane Eyre 2011 , Carl Jung w A Dangerous Method (2011), jako czujący android David 8 w Prometheus (2012) i jego sequel, Alien: Covenant (2017) oraz w komediodramacie muzycznym Frank (2014) jako ekscentryczny muzyk luźno zainspirowany Frankiem Sidebottomem . W 2011 roku Fassbender zadebiutował jako supergwiazda Marvel Comics Magneto w X-Men: First Class , a następnie podzielił się rolą z Ianem McKellenem w X-Men: Days of Future Past (2014) i powtórzył ją ponownie w X-Men : Apocalypse (2016).

 • Ryan Gosling – 101

 – jest kanadyjskim aktorem i muzykiem. Rozpoczął karierę jako gwiazda dziecięca w The Mickey Mouse Club Disney Channel (1993-1995) i pojawił się w innych programach rozrywkowych dla całej rodziny, w tym Are You Afraid of the Dark? (1995) i Goosebumps (1996). Jego pierwszą rolą w filmie był żydowski neo-nazista w The Believer (2001), a następnie zagrał w kilku niezależnych filmach, m.in. Murder by Numbers (2002), The Slaughter Rule (2002) i The United States of Leland (2003).Gosling zyskał szersze uznanie w 2004 roku z wiodącą rolą w sukcesie komercyjnym romansie The Notebook . Za grę w uzależnienie od narkotyków w Half Nelson (2006) był nominowany do Oscara dla najlepszego aktora , a do roli nieudolnego samotnika w Lars i prawdziwej dziewczynie (2007) był nominowany do Złotego Globu .

 • Rupert Friend – 101

 –  jest angielskim aktorem, reżyserem, scenarzystą i producentem. Najbardziej znany jest z roli Wickhama w filmie Pride and Prejudice z 2005 roku, porucznik Kurt Kotler w filmie “Chłopiec w pasiastej piżamie” z 2008 roku, ” Książę Albert” w filmie “Młoda Wiktoria” , Agent 47 w filmie Hitman z 2015 roku. : Agent 47 i Wasilij Stalin , syn Józefa Stalina , w filmie Śmierć Stalina . Od 2012 do 2017 roku grał Petera Quinna w serialu Homeless Showtime , za który został nominowany do nagrody Emmy w 2013 roku.

 • Tom Hughes – 34

 – angielski aktor, muzyk i model. Najbardziej znany jest z roli księcia Alberta w dramacie ITV Victoria oraz jako Joe Lambe, głównej roli w dramacie BBC Zimna wojna 2014 The Game. Hughes przedstawił także Michaela Rogersa w Marple Agathy Christie , Jonty’ego Millingdena w dramacie ITV Trinity , Chaza Jankla w Sex & Drugs & Rock & Roll , [3] Bruce’a Pearsona w Cemetery Junction i Nicka Slade w dramacie prawniczym BBC Silk .

 • Cillian Murphy – 17

 – irlandzki aktor. Karierę rozpoczął jako muzyk rockowy. Po odrzuceniu kontraktu płytowego rozpoczął karierę aktorską w teatrze, a także w krótkich filmach niezależnych pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Wystąpił w filmach 28 Days Later (2002), Cold Mountain (2003), Intermission (2003), Red Eye (2005) i Breakfast on Pluto (także 2005), za który był nominowany do nagrody Złotego Globu dla najlepszego aktora w musicalu lub komedii i zdobył nagrodę Irish Film and Television Award dla najlepszego aktora. Grał postać dr. Jonathana Crane’a (Strach na wróble) w odnoszących sukcesy filmach The Dark Knight Trilogy (2005-2012). Wystąpił w The Wind, który potrząsa jęczmieniem (2006), Sunshine (2007), The Edge of Love (2008), Incepcja (2010) i Peacock (również 2010)

 • Richard Madden – 7

 – jest szkockim aktorem telewizyjnym, filmowym, scenicznym i głosowym. Madden urodził się i wychował w pobliżu Glasgow , w Renfrewshire. Madden zadebiutował jako dziecięcy aktor i zadebiutował na scenie podczas studiów w Royal Scottish Academy of Music and Drama . W 2007 roku odbył tournée z Shakespeare’s Globe jako Romeo w Romeo i Julii , rolę, którą powtórzył na West Endzie w 2016 roku. Madden kontynuował karierę w produkcjach telewizyjnych, filmowych i teatralnych, zanim jego przełomowa rola , w roli Robba Starka w serialu fantasy HBO ” Gra o tron” , przyniosła mu międzynarodowe uznanie i przyniosła mu Screen International Award . Kolejne role Madden to prowadzenie pierwszego sezonu serialu historycznego Medici: Mistrzowie Florencji (2016) jako Cosimo de ‘Medici , z udziałem w filmach Kopciuszek Disneya (2015) i romantycznej komedii Netflix Ibiza (2018) . W roku 2018 wystąpił w głównej roli Davida Budda w thrillerze BBC Bodyguard , najbardziej oglądanym serialu telewizyjnym w Wielkiej Brytanii od 2002 roku

 • Damian Lewis 51
 • Jamie Bell 51
 • Dominic West 151
 • Gerard Butler 101
 • Sam Riley 67
 • Dan Stevens 51
 • Luke Evans 81
 • Sam Worthington 101
 • John Hamm 101
 • Benedict Cumberbatch 101
 • Christian Bale 101
 • Matthew Goode 101
 • Dougray Scott 101
 • Hugh Jackman 151
 • Robert Pattinson 67
 • Colin Farrell 101
 • Andrew Lincoln 67
 • Gillian Anderson 51
 • Brad Pitt 126
 • David Beckham 101
 • Daniel Kaluuya 41
 • Jack Lowden 81

Propozycje znajdziecie na stronie LV BET w zakładce ZAKŁADY SPECJALNE > ŚWIAT > JAMES BOND

*na dzień 5.01.2019

Filmowa seria o Jamesie Bondzie liczy sobie 56 lat i 6 odtwórców roli czarującego i śmiertelnie skutecznego Agenta 007, który pija wstrząśnięte, nie zmieszane Martini. O tym, że agent 007 ma poważny problem alkoholowy wie nie tylko widownia filmów o przygodach Jamesa Bonda, ale i jego macierzysta instytucja, MI6. Dopiero jednak wyniki badań naukowców z Department of Public Health, University of Otago w Nowej Zelandii odsłaniają prawdziwą skalę problemu.

Na łamach bożonarodzeniowego numeru czasopisma “Medical Journal of Australia” naukowcy przyznają, że Bond pije alkohol w każdym z 24 poświęconych mu filmów i także bardzo często “pod wpływem” podejmuje działania mające… uratować świat. Autorzy pracy z pewnością mają odcinki przygód agenta 007 dokładnie obejrzane, dwa lata temu pisali o jego problemach z papierosami.

Naukowcy wyliczyli, że Bond sięgał po alkohol 109 razy lub średnio 4,5 razy w każdym filmie. Za rekordową pod tym względem uznano scenę nagraną w samolocie w „007 Quantum of Solace” z 2008 r. „Postać grana przez Daniela Craiga zużyła wtedy 24 jednostki alkoholu, co spowodowałoby potencjalnie śmiertelny poziom alkoholu we krwi” – przekonują badacze.

Eksperci zauważyli, że picie alkoholu doprowadziło do tego, że Bond decydował się często na ekstremalnie ryzykowne zachowania. Autorzy raportu stwierdzili, że w rzeczywistości kierownictwo MI6 musiałoby przedefiniować pracę Bonda, aby obniżyć jego poziom stresu. – Gdyby chodziło o prawdziwą osobę, Bond musiałby szukać fachowej pomocy, przede wszystkim u swojego pracodawcy – wyjaśnił profesor Nick Wilson z Wydziału Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Otag

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024