Czytasz: Najpopularniejszy vloger w kraju w Katowicach

Najpopularniejszy vloger w kraju w Katowicach

Krzysztof Gonciarz spotkał się z fanami w klubie Królestwo

Po Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Poznaniu przyszedł czas na Katowice. Krzysztof Gonciarz jeden z najpopularniejszych twórców internetowych spotkał się wczoraj wieczorem ze swoimi fanami w stolicy Górnego Śląska. Gonciarz mieszkający na co dzień w Japonii podczas swojego tournée po Polsce znalazł czas na wizytę w Katowicach.

Jest twórcą popularnego programu “Zapytaj beczkę”oraz autorem kilku książek. Jednak największą popularność przyniósł mu Daily vlog, czyli codzienne dokumentowanie swojego dnia na YouTube. Jako jedyny w Polsce twórca internetowy poprzez portal Patronite miesięcznie otrzymuje od swoich fanów 33 410 zł! Pieniądze te przeznaczane są na rozwój jego działalności internetowej.

Tłumy przed Królestwem

Na spotkanie w Królestwie chęć udziału wyraziło około 1,5 tysiąca osób, jednak tylko nielicznym udało się zdobyć bilet. Kolejki przed klubem ustawiały się długo przed rozpoczęciem wydarzenia, a żeby wejść do klubu, trzeba było czekać godzinę! Jednak wynikało to ze złej organizacji. Chyba nikt się nie spodziewał, że fani przyjadą z całego Śląska, a także spoza niego.

Mimo długiego oczekiwania na zewnątrz sam Gonciarz nie rozczarował! Na scenie pojawił sie wraz z Kasią, z którą tworzy program The Uwaga Pies. Obydwoje odpowiadali na liczne pytania publiczności. Gonciarz zdradzał również sekrety vlogowania, na które wszyscy czekali. A wszystko to z jego naturalnym luzem i dystansem, za który jest ceniony.

Nie zabrakło niespodzianki

W ramach niespodzianki na scenie pojawił się także śląski vloger Ravgor, który sprawdzał znajomość gwary śląskiej występujących. Po wszystkim fani mogli wspólnie ze swoim idolem pobawić się w rytmie muzyki.

Czytaj więcej