Silesion.PL

serwis informacyjny

“Kryształowy Chłopak” autobiografia Damiana Zduńczyka „STIFLER”

Kryształowy Chłopak” to zbiór destrukcyjnych doświadczeń, które prawie doprowadziły do mojego końca. Przez wiele lat nie dostrzegałem niczego wartościowego wokół siebie. W moim życiu w ogóle nie było jutra, zupełnie nie oglądałem się za siebie i nie wyciągałem wniosków z przeszłości. Stałem w miejscu, żyjąc tu i teraz. Od trzech lat jestem czysty.

Wiem, że to co robiłem prowadziło do nikąd, ale dzięki odnalezieniu celu w sporcie, numerologii i dostrzeganiu piękna tego świata byłem w stanie skończyć z ćpaniem raz na zawsze. Ta książka to moje kroniki. Kroniki całego zła, które sam sobie wyrządziłem. Mam nadzieje, że będzie to też ostrzeżenie dla innych, żeby nie marnowali swojego życia na melinie, tylko żeby zaczęli spełniać swoje marzenia.”

Książka dostępna na stronie Supabukku. supabukku powstało po to by umożliwić ludziom opowiadanie historii ich własnymi słowami, historii wymagających od czytelnika tolerancji wobec wszechobecnej różnorodności, do której poznania i zrozumienia kluczem są otwartość umysłu i dialog. Ze smutkiem stwierdzamy, że obie te wartości zamiast się rozwijać czyniąc nasze codzienne życie lepszym i ciekawszym, bo pozwalającym nam ewoluować przez doświadczanie, ulegają zniekształceniu i czasem wręcz niemożliwej do zaakceptowania interpretacji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024