Silesion.PL

serwis informacyjny

Koszulki meczowe Śląska Wrocław na sezon 2021/2022

„Wrocław to nasze miasto, a Śląsk to nasze życie”. Nowe koszulki meczowe na sezon 2021/22 to odważne nawiązanie do miejskiego charakteru klubu, łączącego kolejne pokolenia wrocławian.


Po trykotach z charakterystycznym wzorem moro, odnoszącym się do wojskowych korzeni WKS-u, pora na zupełnie nowy zestaw strojów meczowych. „Meczówki” na sezon 2021/2022 zostały wykonane we współpracy z firmą Adidas.

Domowy komplet inspirowany jest miejskim stylem, nawiązującym do graffiti, jako nieodłącznego elementu krajobrazu stolicy Dolnego Śląska. Sztuka ulicy jest ważną częścią przestrzeni miejskiej, często stanowi dowód przywiązania do Wrocławia i klubu. Wzór, przypominający plamy farb z graffiti, drukowany jest z przodu koszulki.

Na prawej piersi znajdzie się logo Adidasa, a na lewej herb klubu – wykonany techniką precyzyjnego żakardu z haftowanym obrysem w kolorze koszulki. Z tyłu, na karku zawodników, widnieje niewielki napis „WROCŁAWIANIE”, podkreślający przynależność i przywiązanie do miasta. Wszelkie nadruki, nazwiska piłkarzy oraz numery są wykonane w białym kolorze.

Koszulka wyróżnia się mocną kolorystyką i odważnym połączeniem ciemnej zieleni i głębokiej czerwieni, niespotykanym dotąd na „meczówkach” WKS-u. Trykoty posiadają typowo sportowy, nowoczesny krój. Szerokie ściągacze na rękawach, charakterystyczne paski, kontrastująca, czerwona lamówka na dole koszulki, nietypowy kołnierz w serek z półokrągłym przeszyciem pod spodem – wszystko to sprawia, że domowy komplet jest bardzo piłkarski i oryginalny. Wzory bazujące na tym modelu koszulki wykorzystane zostały przez reprezentacje narodowe m.in. Belgii, Niemiec, Kolumbii czy Meksyku oraz kluby piłkarskie, jak Real Madryt, Leicester City i Fulham FC.

Najnowsze stroje meczowe wykonano z najwyższej jakości komponentów przez firmę Adidas – sponsora technicznego klubu. Lekki materiał oraz technologia AEROREADY, pochłaniająca wilgoć, pomagają odprowadzać pot od ciała. Koszulki wyprodukowane są przy pomocy PRIMEGREEN, czyli wysokowydajnych materiałów pochodzących z recyklingu, by ograniczyć zużycie plastiku i zmniejszyć emisję szkodliwych dla środowiska substancji.

Przy okazji premiery nowej koszulki w przejściu od strony ul. Lotniczej przy Stadionie Wrocław powstało efektowne graffiti z herbem miasta i klubu oraz dużym napisem „WROCŁAWIANIE”. Do promocji zaangażowani zostali mieszkańcy miasta, kibice, znani wrocławianie oraz oczywiście sami piłkarze WKS-u.

 
Zawodnicy Śląska w nowych strojach po raz pierwszy zagrają już w niedzielę, podczas ostatniego meczu sezonu ze Stalą Mielec na Stadionie Wrocław. Prezentacja koszulek na nowy sezon jeszcze przed końcem bieżących rozgrywek to unikalne wydarzenie w PKO Ekstraklasie. Kibice Śląska Wrocław, tak jak przed rokiem, mogą jako pierwsi zobaczyć i zakupić nowe trykoty, w których ich drużyna będzie rywalizować przez najbliższe miesiące.

Domowe koszulki można kupić w sklepie on-line na sklep.slaskwroclaw.pl w cenie 239 zł (senior) i 179 zł (junior) oraz w FanShopach #Oporowska i #NaStadionie. Trykoty będą w sprzedaży również podczas meczu ze Stalą Mielec w niedzielę, 16 maja.

 
Stroje są dostępne w rozmiarach od S do 3XL w wersji dla dorosłych oraz 116-164 cm dla dzieci. Szczegółowa tabela rozmiarów dostępna jest na stronie produktu w sklepie on-line. W sprzedaży internetowej możliwa jest również personalizacja koszulki oraz darmowa wysyłka powyżej 200 zł na terenie Polski. Produkty wysyłamy również za granicę na teren Unii Europejskiej – koszt wysyłki to 25 zł.

W FanShopach #Oporowska oraz #NaStadionie wszyscy karnetowicze mogą kupować oficjalne produkty Śląska Wrocław – w tym nowe koszulki – z 15% zniżką.
 

Fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024