Silesion.PL

serwis informacyjny

Konkurs Stadium of the Year 2023. Wśród nominowanych stadion ArcelorMittal Park w Sosnowcu

Stadion ArcelorMIttal Park w Sosnowcu

Ruszyła najnowsza edycja konkursu Stadion Roku organizowanego przez Stadiony.net W 14. edycji plebiscytu Stadium of the Year, który jest największym i najdłużej trwającym otwartym konkursie poświęconym architekturze sportowej, wybieramy najlepszy stadion otwarty w roku 2023. Konkurs potrwa do 10 marca, ale nie warto czekać do ostatniej chwili. Na starcie mamy 35 obiektów z 5 kontynentów, a Twój głos może zadecydować o zwycięstwie Twojego ulubionego stadionu.

Wśród 41 nominowanych obiektów z całego świata znajduje się także stadion ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Każdy może oddać swój głos na pięć ulubionych stadionów.

Jak zagłosować?

  1. Przyznaj gwiazdki pięciu wybranym stadionom w kolejności: 5, 4, 3, 2 i 1. To ustali Twoją pierwszą piątkę.
  2. Koniecznie wciśnij przycisk „głosuj”, aby Twój głos został zliczony. Każda gwiazdka to jeden punkt.
  3. Przed głosowaniem polecamy zapoznać się z poniższą tabelą oraz prezentacją każdego stadionu na stronie głosowania. Dodatkowo, na naszym kanale YouTube znajdziesz film, w którym pokazaliśmy wszystkie stadiony biorące udział w rywalizacji.

Link do głosowania: http://stadiony.net/konkursy/stadion_roku_2023

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024